czwartek, 18 maja 2017

Seria Carbo Detox- innowacja od Bielendy-cera mieszana i tłustaWęgiel aktywny - czarny diament w kosmetyce.
Linia detoksykujących kosmetyków węglowych o silnym działaniu detokosykującym opartych na naturalnym aktywnym węglu. Seria do skóry problematycznej, mieszanej, tłustej ze skłonnością do wyprysków i zmian trądzikowych.

W skład serii wchodzą :


  • Oczyszczający żel węglowy do mycia twarzy
  • Pasta węglowa do mycia twarzy 3 w 1
  • Krem węglowy 
  • Oczyszczająca maska węglowa
Coraz częściej słyszymy o dobroczynnych właściwościach węgla aktywnego. Kiedyś działał rewelacyjnie na problemy z układem pokarmowym, teraz coraz częściej wykorzystywany jest w kosmetyce. Świetnie wybiela nie tylko zęby ale i działa fantastycznie na pracę gruczołów łojowych naszej skóry. Te właśnie właściwości jak i to, że węgiel działa detoksykująco, łagodząco i ściągająco wykorzystała marka Bielenda i od jakiegoś czasu możemy zaopatrzyć się w serię Carbo Detox z aktywnym węglem.

Ja osobiście długo czekałam na tego typu produkty. Uwielbiam kosmetyki innowacyjne i nietuzinkowe. A możliwość nakładania na twarz czegoś czarnego co ma uczynić cuda podziałała na mnie jak wyzwanie. Długo nie mogłam kupić tych kosmetyków. Udało mi się to dopiero w Super Pharm, bo nigdzie indziej ich nie widziałam. A szkoda. Seria okazała się strzałem w dziesiątkę. Kupiłam od razu wszystkie 4 produkty, bo jak wiadomo producent opiera sukces swojej serii na stosowaniu wszystkich jej kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Odkąd zaczęłam używać serii Carbo Detox stan mojej skóry uległ zdecydowanej poprawie, a ilość zaskórników czy innych niedoskonałości zaskakująco zmalała. Jestem pod wielkim wrażeniem działania tych kosmetyków. Ale najbardziej zaskoczył mnie zapach produktów. Możecie się śmiać, ale przypomina mi on zapach arbuzowej gumy do żucia marki Hubba Bubba. Uwielbiam ten zapach, tak jak uwielbiałam puszczać wielkie gumowe balony:):):)


Każdy z produktów serii opiszę w oddzielnym poście, ale już tu mówię Wam, że warto zainwestować w innowację od Bielendy i kupić całą serię Bielenda Carbo Detox. Skóra na pewno Wam za to podziękuje......


Zdjęcie zaczerpnięte ze strony www.bielenda.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)