O BLOGU/ O MNIEWitaj!!!

Mam na imię Ola i  jestem żoną i mamą na pełen etat. Z wykształcenia jestem technikiem usług kosmetycznych i pedagogiem:)j. Gdy byłam w ciąży z synkiem, koleżanka namówiła mnie na założenie bloga, gdzie mogłabym recenzować kosmetyki, które do tej pory opisywałam na portalach i forach dla kobiet. 1,5 roku później do kosmetycznych recenzji dołączyły książki.  Obecnie moja strona ma formę kobiecego bloga z recenzjami, gdzie poczytacie o tematyce beauty, o literaturze, a także o produktach zdrowotnych. Pojawiają się tu również recenzje produktów dla dzieci, a także zapowiedzi moich patronatów medialnych. Uważam, że każda opinia jest ważna, a ja pisać uwielbiam i dzielić się swoimi wrażeniami z testów również. Opinia napisana w internecie zazwyczaj szybciej dotrze do odbiorcy, dlatego skrupulatnie wypełniam obowiązki testera i recenzenta, bawiąc się przy tym świetnie. Oprócz bloga prowadzę również konto na Instagramie, gdzie bardzo często wrzucam zdjęcia testowanych kosmetyków, recenzowanych książek i innych produktów, w ciekawej aranżacji, a także fotki ze swojego życia prywatnego.

A tak prywatnie to mam w domu dwie fajne futrzane szynszylowe dziewuchy Letti i Pulpkę, które uratowałam z ciężkich warunków i dałam im całe swoje serce i miłość. Jestem tez żoną fajnego faceta i lubię rozpieszczać mojego męża ciekawymi propozycjami kulinarnymi. A, że przez żołądek do serca, to na pewno nigdzie nie ucieknie:) I oczywiście jestem dumną mamą małego Dominiczka, który skradł mojej serce, gdy tylko usłyszałam jego pierwszy głośny krzyk.

Jeśli podoba Ci się to co piszę, proszę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będę bardzo wdzięczna. A może chcesz przeczytać o czymś konkretnym? Jestem otwarta na propozycje. Koniecznie do mnie napisz!!!

Pozdrawiam Ola

3 komentarze:

  1. Bardzo miło się to czyta :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdzie znajdę pani inne książki?

    OdpowiedzUsuń
  3. Prowadzisz rewelacyjny blog. Bardzo mi się podoba dobór treści. Dzieci są najważniejsze.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)