czwartek, 28 września 2017

Kampania Purina One z Rekomenduj.to
#3tygodniezone czyli Kampania Purina One na Rekomenduj.to

Ponad trzy tygodnie temu przyszła do mnie przesyłka z portalu Rekomenduj.to. Dostałam się do testowania karmy dla kotów Purina One i podjęłam to wyzwanie wraz z naszymi podwórkowymi kotami Czarnym i Koteczką. Do programu zgłosiłam się specjalnie z myślą o tych dwóch przygarniętych przez nas kotach. Zarówno ja jak i te dwa cudaki, aktywnie braliśmy udział w trzy tygodniowym wyzwaniu #3tygodniezone. Jesteście ciekawi jak przebiegała nasza przygoda? Czytajcie dalej....


Zawartość paczki Ambasadora.

Paczka okazała się niezwykle bogata. Zresztą to nie pierwsza moja kampania z portalem Rekomenduj.to i paczki zawsze były wypełnione po brzegi na bogato.
Dla moich kotów w przesyłce znalazłam 3 opakowania karmy Purina One, każda po 800 g produktu o smakach :

  • Indoor Formuła czyli dla kotów przebywających głównie w domu- bogata w INDYKA i Pełne Ziarno

  • Sterilcat czyli karma dla kotów po zabiegu sterylizacji i kastracji- bogata w WOŁOWINĘ i Pszenicę

  • Adult czyli karma dla kotów dorosłych- bogata w ŁOSOSIA i Pełne Ziarno


Dla znajomych były przygotowane 3x po 4 opakowania po 50g:  • Coat&Hairball czyli karma dla kotów dorosłych wspomagająca utrzymanie zdrowej skóry i pięknej sierści- bogata w KURCZAKA i Pełne Ziarno
  • Sterilcat czyli karma dla kotów po zabiegu sterylizacji i kastracji- bogata w WOŁOWINĘ i Pszenicę
  • Adult czyli karma dla kotów dorosłych - bogata w KURCZAKA i Pełne Ziarna

Przewodnik Ambasadorki Purina One.30 ulotek dla znajomych.


6 plastikowych pojemniczków, w które możemy nasypać karmy dla znajomych, ale mogą służyć również jako miseczka dla naszego Pupila.


List do Ambasadorki.Uczestnicy wyzwania czyli Czarny i Koteczka.

Podarki dla znajomych.

Wyzwanie #3tygodniezone miało na celu poprawę jakości życia naszych Pupili. Poprzez podawanie im pełnowartościowej karmy Purina One mieliśmy sprawić, że w ciągu trzech tygodni ich stan zdrowia poprawi się, poziom energii i witalności wzrośnie, trawienie kota wyraźnie się polepszy, a zdrowa skóra, lśniąca sierść i bystre oczy będzie wyznacznikiem, że wyzwanie się powiodło.


I na sam koniec zdjęcie zadowolonej koteczki po jedzeniu. to zdjęcie mówi wszystko. Mówi samo za siebie. Wyzwanie #3tygodniezone uważam za udane, czego dowodem są wcinające ze smakiem karmę moje dwa cudaki.A jak u Was przebiegło trzy tygodniowe wyzwanie Purina One?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)