wtorek, 5 czerwca 2018

Kampania Werther's Original Soft Eclairs na Rekomenduj toSłodka Kampania Testerska od Rekomenduj to


Słodka kampania testerska, kto takich nie uwielbia? Szczególnie gdy do testowania dostało się cały karton karmelowych cukierków. Ja nie należę do wybrednych, a moje podniebienie szlacheckie też raczej nie jest. Karmelowe cukierki? Tak, poproszę. Jeśli to będzie Werther's Original to tym bardziej. A jeśli to będzie cukierek karmelowy wypełniony nadzieniem czekoladowym? To moje podniebienie jest w cukierniczym niebie..


Cukierki Werther's Original to smak mojego dzieciństwa. Tata zawsze kupował je w papierowych  tubkach, gdzie każdy cukierek był oddzielnie zapakowany. Pamiętam ich cudowny śmietankowy smak i to jak cukierek rozpływał się w ustach. Twarde i słodkie, owinięte przezroczystą folią- tak je zapamiętałam. Dziś także są w sprzedaży i to już tyle lat.... A ja czasami lubię przypomnieć sobie dzieciństwa smak i wtedy po nie sięgam. 
Jak zobaczyłam na Facebooku Rekomenduj to, że szykuje się słodka Kampania, to oczywiście nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności i zgłosiłam się do projektu. 


Werther's Original Soft Eclairs różni się od moich ulubionych twardych śmietankowych cukierków. Te są po pierwsze miękkie, po drugie karmelowe, a po trzecie środek mają wypełniony przepyszną czekoladą.Co o nich myślę? Są przepyszne i również rozpływają się w ustach. Są idealnie słodkie. Idealnie karmelowe. A nadzienie idealnie czekoladowe. Idealnie miękkie i obklejające zęby jak krówka w dzieciństwie mleczaki.


W paczce Ambasadora było 13 paczek z cukierkami (widziałam na zdjęciach na Instagramie, że u innych było 14 paczek) 

*10 opakowań z cukierki Soft Eclairs 
*1 opakowanie Cream Candies czyli klasyczne cukierki o śmetankowym smaku 
*1 opakowanie Creamy Filling czyli pyszne połączenie śmietankowych cukierków z delikatnym nadzieniem karmelowym
*1 opakowanie Soft Caramels wciągająca miękkie cukierki karmelowe, pyszne, delikatne i kremowe.Do słodkości dołączony był list powitalny oraz plik ulotek do rozdania dla znajomych. 

Bowiem kampania Ambasadorska polega na tym, by jak najwięcej osób dowiedziało się o nowym, wyjątkowym smaku cukierków Werther's Original. A jak najlepiej to zrobić? Oczywiście poprzez rozmowę i poczęstunek. Ja zawsze dużo gadam, a i dzielić się lubię, to problemu z tym nie miałam. Cukierki prawie wszystkie już rozdane. Informacje zwrotne zgromadzone i czas na wypełnianie raportów. Bowiem w kampanii ważne jest by zdobytą wiedzą się podzielić. 


To była bardzo pyszna i niezwykle słodka Kampania. Uwielbiam ją i chętnie wezmę udział w następnej :)

Braliście udział w kampanii?


14 komentarzy:

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)