czwartek, 11 czerwca 2020

Mykosan OCHRONA - warto zadbać o swoje stopy


Mykosan OCHRONA

Choć pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, to niezaprzeczalnie idzie lato. Trochę deszczu jest potrzebne, ale zanim się obejrzymy upały przyjdą i jeszcze będziemy mieli ich dość. 

Lato, lato, lato, uwielbiam je. Krótkie spodenki, sandałki, mogłabym tak chodzić cały rok. Ale nie zawsze mogłam w lecie chodzić w sandałach. Praca zawodowa mi na to nie pozwalała. Pracowałam w sklepie i miałyśmy nakaz chodzenia w krytych butach przez cały rok. Co z tego, że upał i żar z nieba się leje, a klimatyzacja nie daje rady, bo jest tak gorąco? Klęłam w myślach te kryte buty przez długie lata. 

Niestety wiele osób ma ten sam problem co ja kiedyś. Nawet latem, gdy temperatura przekracza 30 stopni, muszą chodzić w krytych butach. Ale nie tylko latem jest ten problem. Nie oszukujmy się, praca w krytym obuwiu przez kilka godzin dziennie nie wpływa dobrze na nasze stopy. Skóra poci się, szczególnie gdy but wykonany jest z nieprzewiewnego, wykonanego z materiału syntetycznego tworzywa. Niestety taki stan rzeczy może powodować  również grzybicę stóp.

Mykosan OCHRONA

Mycosan OCHRONA to przeciwgrzybiczny płyn, zamknięty w wygodnej w użyciu butelce z atomizerem. Płyn rozpylamy na skórę, a dzięki delikatnej mgiełce możemy zrobić to szybko i sprawnie. Mycosan OCHRONA ma za zadanie zapobiegać grzybicy stóp i paznokci. 

Zalecany jest do stosowania jako środek zapobiegawczy u osób, które korzystają z szatni, pomieszczeń sportowych, na basenach czy pływalniach, saunach, u osób chorych na cukrzycę lub u wszystkich tych z Was, którzy spędzają w krytym obuwiu po kilka godzin. 

Dodatkowo produkt chroni przed przykrym zapachem i odświeża skórę stóp. Jest nietłusty i szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Ma przyjemny delikatny miętowy zapach. Jest wodoodporny. 

Mykosan OCHRONA

Mykosan OCHRONA

Sposób użycia: należy dokładnie umyć i osuszyć stopy, zwracając szczególną uwagę na przestrzenie między palcami. Następnie należy nałożyć mgiełkę na stopy i poczekać do jej wyschnięcia. 

Cena: ok 18 zł. 
Pojemność 80 ml. 
Dostępny w aptekach bez recepty. 
Jak Wy dbacie o swoje stopy? Używacie takich produktów zapobiegawczych?
8 komentarzy:

 1. Nigdy nie sięgałam po tego typu kosmetyki, bo nie było takiej potrzebu. Staram sie odpowiednio nawilżać moje stopy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie potrzebowałam tego typu kosmetyków. Na razie nie mam potrzeby, ale dobrze wiedzieć, że jest coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przed sezonem basenowo-jeziorno-morskim taki specyfik zawsze mam przy sobie na wszelkie wypady nad wodę. Raz załapałam coś i więcej nie mam ochoty!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie za pewne ten kosmetyk będzie odkryciem roku. Z chęcią go wypróbuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. na szczęście nigdy nie miałam problemów z grzybicą stóp ;) warto wiedzieć, że są takie specyfiki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam w planie zamówić ten spray dla mojego męża. Pracuje w chłodni w wilgoci i zimnie i ma na sobie takie ogrzewane obuwie w których strasznie pocą mu się nogi i często ma problem tego typu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sprey do stop powinien znajdować się w domu. Muszę sobie go sprawic.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiedziałam, że są tego typu kosmetyki. Może warto je sobie sprawić na wszelki wypadek.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)