poniedziałek, 28 grudnia 2020

"Syn Mafii. Walka o dziedzica" Samanta Louis - zapowiedź - PATRONAT MEDIALNY

"Syn Mafii. Walka o dziedzica" Samanta Louis

Uwielbiam Patronaty Medialne i jest to dla mnie ogromne wyróżnieniem, tym bardziej, że niektóre z nich to kolejne części książek, które w moim sercu zajmują specjalne miejsce. 

Syn Mafii Samanty Louise jest jedną z takich książek, dlatego ogromnie się cieszę, że autorka zechciała by moje logo kolejny raz zdobiło jej książkę. 


Syn Mafii. Walka o dziedzica tak jak i poprzednia część ukaże się nakładem Wydawnictwa WasPos. Premiera książki zapowiedziana jest na 11 stycznia 2021 roku.

Pierwsza część wzbudziła sporo kontrowersji, ponieważ czytelniczki spodziewały się typowego romansu w mafijnym klimacie. Natomiast autorka mocno skupiła się na tym, jak wygląda mafia od środka i pokazała ją z tej mrocznej strony. Romans oczywiście jest, ale momentami schodzi na dalszy plan. Jest inaczej, nie będę mówić, że nie. A jak jest w drugiej części ? Nic Wam nie mogę zdradzić. Autorka już od dawna podsyca ogień i zapowiada, że to będzie coś. 

Czy książka złamie nasze serca ?
A może zakończy się happy endem? 

Dobrze, że już blisko do premiery... 


Syn Mafii. Walka o dziedzica. Samanta Louis

Podrzucam Wam opis wydawcy: 

Audrey staje przed obliczem władczego bossa nowojorskiej mafii. Salvatore Costello albo odbierze jej życie, albo uczyni swoją żoną.

Tajemnica kobiety, za wszelką cenę strzeżona przed światem, znaczy dla niego zbyt wiele, by mógł ryzykować. Najgorszy wróg czai się w ukryciu i czeka tylko na odpowiedni moment, żeby się ujawnić...

Miłość, pasja i pożądanie nie idą w parze z mrocznym półświatkiem. Nic nie jest pewne, a śmierć może czyhać na każdym kroku...


Czy odważysz się wejść ponownie do świata, z którego już się nie uwolnisz?

"Syn Mafii. Walka o dziedzica" Samanta Louis

Samanta Louis

Samanta Louis jest polską pisarką i mieszka z rodziną w Poznaniu. W jej twórczości znajdziemy zarówno publikacje obyczajowe, romanse jak i książki osadzone w świecie mafijnych porachunków. Zadebiutowała powieścią romantyczną ''Chłopak, który pokazał mi, jak żyć'', jednak popularność przyniosła jej książka ''Breaking rules. Gra rozpoczęta''. Prywatnie mama dwójki  słodkich dzieciaków, pasjonatka pięknych zdjęć i kawy. Prowadzi profil na instagramie z recenzjami książek, a także drugi z artystycznymi fotografiami. Oba profile obserwuję i bardzo lubię.

Ale najbardziej lubię autorkę za to, że nie boi się napisać i powiedzieć tego co myśli. 


"Syn Mafii. Walka o dziedzica" Samanta Louis

"Syn Mafii. Walka o dziedzica" Samanta Louis

"Syn Mafii. Walka o dziedzica" Samanta Louis

* Żadne ze zdjęć nie jest mojego autorstwa, ale uzyskałam zgodę na ich publikację w tym wpisie. 


Kto czeka na Syna Mafii II ?

8 komentarzy:

 1. Jak wiesz, również bardzo czekam na kolejną część i cieszę się, że udało mi się być razem z Tobą jednym z patronów medialnych tej historii. W sumie dzięki Tobie, bo poleciłaś mi pierwszą część jakiś czas temu i tak zaczęła się miłość do Syna Mafii ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację! Patronat to wielkie wyróżnienie, dlatego jeszcze raz gratuluję. To nie moja tematyka książkowa, więc po nią nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu. A co do książki to jestem jej bardzo ciekawa. Muszę się na nią skusić.

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatnio taka tematyka jest bardzo popularna, podoba mi się to jak autorka oddzieliła dwa światy od siebie - rodzinne (żona i syn) i rodzinne (reszta rodziny) ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy tom czeka na mojej półce w styczniu mam zamiar nadrobić i jak mi się spodoba to kupie sobie też ten drugi.

  OdpowiedzUsuń
 6. To już widzę któryś z kolei twój patronat - gratulacje! Ciekawa jestem tej książki, zaciekawił mnie opis :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu serii, którą lubisz! To jest naprawdę coś! Dla mnie nie jest to jednak gatunek, po który sięgam, niemniej lubi go moja koleżanka i napomknę o tej nowości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję kolejnego patronatu! Ja niestety nie znam twórczości tej autorki, ale dla Ciebie to bez wątpienia ogromny zaszczyt. Życzę dalszych sukcesów i powodzenia.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)