piątek, 16 kwietnia 2021

"Powiedz, że zostaniesz" Beata Majewska - zapowiedź - PATRONAT MEDIALNY



"Powiedz, że zostaniesz" Beata Majewska i zapowiedź - PATRONAT MEDIALNY

Nieśmiałe prośby czytelników sagi gangsterskiej zostały wysłuchane i dla tych wszystkich, którzy czują niedosyt autorka przygotowała cześć 3,5. Premiera tej książki już 5 maja 2021, a publikacja ukaże się nakładem Wydawnictwa Jaguar. 



"Powiedz, że zostaniesz" Beata Majewska i zapowiedź - PATRONAT MEDIALNY

„Powiedz, że zostaniesz” to historia dla wszystkich, którzy przeczytali trylogię Beaty Majewskiej, lecz nadal czują niedosyt. W tej książce znajdziecie piękną i dramatyczną opowieść o dalszych losach Brunona i wyjaśnienie, kim jest tajemnicza Naira, która pojawiła się w epilogu powieści „Obiecaj, że wrócisz”. Ścieżki życia tych dwojga będą się splatać i rozchodzić, a uczucie, które nimi zawładnie, musi pokonać wielką tęsknotę.

Jak się skończy ta trudna miłość? Przekonajcie się sami.

Lecz to nie koniec! Na scenę wkroczy Katarina Niekrasowa i jej przystojny ogrodnik, Timur! Ta para to jak ogień i woda, Katia dyryguje, a Timur się uśmiecha i wraca do swoich ukochanych roślin. Co z tego wyniknie?, i jaką rolę odegrają rezolutny Artem i Ksenia, córka Timura?

Odpowiedź znajdziecie w ostatniej części gangsterskiej sagi!

Saga gangsterska Beata Majewska

Dla tych z Was, którzy nie czytali sagi gangsterskiej, podsyłam opisy poprzednich części. Trzeba czytać je w kolejności, byście mogli zrozumieć całą fabułę, bo choć książki opowiadają o innych bohaterach, to ich losy się przeplatają. 


Zapomnij, że istniałem Beata Majewska

"Zapomnij, że istniałem" część 1


Trzydziestoletnia Luiza Mleczko, panna, mieszkanka wsi, kobieta nieco sztywna i pryncypialna, ale szalenie elegancka i zadbana, uparta, pyskata i rezolutna, na dodatek urzędniczka (sołtyska) i Rafał Snarski, „emerytowany” bokser i gangster, który zaszywa się w wiosce, by uciec przed całym światem, człowiek szorstki, nieprzyjemny, skrzywdzony okrutnie przez los. Ta dwójka od początku, od pierwszego spotkania, prowadzi nieustanną walkę między sobą. Czas pokaże, czy Luizka, zaręczona z gminnym sekretarzem, poczuje miętę do łobuza…



Pamiętaj, że byłem Beata Majewska


"Pamiętaj, że byłam" część 2


Dał słowo, że Weronika nie straci swojej rodziny, lecz okrutny los postanowił inaczej. Na oczach Nikity dziewczyna traci wszystko, co było najcenniejsze: rodzinę, własne dziecko, całe dotychczasowe życie, pamięć i świadomość. To on przyłożył rękę do nieszczęścia Weroniki, i teraz będzie musiał z tym żyć. Nikita szybko zapomni, bo ich ścieżki się rozejdą, a jego serce już dawno zmieniło się w kamień, lecz to nie koniec tej historii. Czasami największa miłość, to ta, która nie miała prawa się wydarzyć...

Obiecaj, że wrócisz Beata Majewska

"Obiecaj, że wrócisz" część 3


Bruno nie ma łatwego dzieciństwa. Kiedy jego ojciec ginie - głupią i przypadkową śmiercią, chłopak musi szybko wydorośleć. Gangsterzy są nieuchwytni, a policja zbyt szybko umarza śledztwo. Syn ofiary poprzysięga zemstę, pragnie odwetu nie tylko na gangsterach - sprawcach rodzinnej tragedii, lecz także na służbach.
Bruno pracuje dla wielu bossów, powoli zapisuje na swoim koncie kolejne głowy, swojej zemście podporządkuje całe życie. Nie ma w nim miejsca na rodzinę, dobrą pracę, a na pewno nie na miłość. Ta pojawia się znienacka, kiedy los stawia na drodze Brunona młodą Rosjankę. Wiera niczego się nie boi, bo też niczego nie ma do stracenia. Chociaż dopiero startuje w dorosłe życie, ona również zdążyła poznać jego gorzki smak. Nie zdaje sobie sprawy, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo: dziewczyna stanowi walutę w zatargu między gangsterami zza Buga, a Bruno jest pośrednikiem.
Jak skończy się ten deal? Czy miłość pokona zło? Przekonacie się sami, czytając trzecią - ostatnią - część bestsellerowej serii.

Beata Majewska

Beata Majewska, publikuje również pod pseudonimem Augusta Docher - polska pisarka, stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej. Na koncie ma zarówno bestsellerowe romanse obyczajowe, np. "Konkurs na żonę", lecz także historie New Adult, chociażby świetnie przyjętą serię "Najlepszy powód, by żyć", czy "Cała ja". Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinę, włącznie z synową i wnuczką Gabą oraz psem Hugonem, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię, a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki. 



Czekacie na książkę?





* Zdjęcia, materiały graficzne, opisy książek i biogram autorki są jej własnością. Dostałam zgodę na wykorzystanie tych materiałów w tym wpisie. 













15 komentarzy:

 1. seria gdzieś mi się obiła o oczy. Niestety okładki mnie bardzo zniechęciły, a szkoda, bo widzę, ze warto sięgnąć (chociaż to klimaty gangsterskie ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą. Ja też widziałam wcześniej te książki na FB i Instagramie. Myślałam, że to romansidła, takie, jakich wiele na półkach w księgarni. Absolutnie nie. Warto przeczytać je choćby dla poczucia humoru autorki. Śmiałam się i nie mogłam uwierzyć w to co czytam. Beata miała dobry pomysł i jestem zadowolona. Ale okładki faktycznie mogłyby być inne.

   Usuń
 2. Gangsterskie klimaty to ja bardzo lubię, pod warunkiem, że są w mocnej i mrocznej scenerii, przykładowo w thrillerze i kryminale, fantastycznie podkręcają niepewność i napięcie, oczywiście, pod warunkiem, że są intrygująco przedstawione. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Patronatu! To wielkie wyróżnienie dla blogera, szczególnie jeśli jest to tak znany i lubiany autor :) Serię chciałabym poznać i wiem, że tak się stanie, ale musi ona poczekać jeszcze na mnie jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze to pierwszy raz widzę tą zapowiedz. Czy czekam jeszcze nie wiem. Klimat bardzo mi się podoba więc neie wykluczone.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam inną książkę autorki, którą wydała.pod pseudonimem. Tamta mi się nie spodobała, ale po tę chętnie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej pisarki. Ale jej książki są bardzo ciekawe, z tego ci piszesz. Myślę, że i ja będę czekać na jej książkę

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze mówiąc nie znałam autorki ani jej twórczości. Może kiedyś sięgnę po jakąś jej powieść.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam okazji poznać tej serii, ale znam inne książki autorki i podobały mi się. Beata ma fajny styl pisania i potrafi "zaczarować" czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytając bio autorki zdziwiłam się, że jest to osoba, która ma już wnuki. Przecież wygląda na kobietę w moim wieku (czy... czy to znaczy, że ja wyglądam staro czy że ona młodo jak na babcię). Ciekawa seria, choć ciekawią mnie też jej książki YA.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję patronatu! To zawsze przyjemne uczucie, kiedy nasze blogowe logo znajdzie się na okładce dobrej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gangsterskie przygody bardzo lubię z miłą chęcią poznam twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluje kolejnego patronatu. Co prawda niezbyt znam twórczość autorki, ale obiły mi się o uszy te tytuły :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję patronatu. Kojarzę twórczość autorki, i wiem że ma bardzo fajnie napisane książki, także tą również bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)