piątek, 16 kwietnia 2021

"Wyższe sfery" Efekt Ericka K.N. Haner - recenzja

"Wyższe sfery" Efekt Ericka K.N. Haner

Największym grzechem Megan była miłość. Spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Omamiła i wywróciła jej świat do góry nogami. Miłość jest piękna, gdy kochasz właściwą osobą. Erickowi Evansowi choć z wyglądu blisko do ideału, to daleko do idealnego kandydata na męża czy chłopaka. Megan jeszcze nie raz się o tym boleśnie przekona. 


"Wyższe sfery" Efekt Ericka K.N. Haner

Wyższe sfery. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów.

Miłość i pożądanie potrafią zaślepić. Meg boleśnie się o tym przekona…

Najgorętsza para nowojorskiej śmietanki towarzyskiej przeżywa kryzys.
Megan nie jest pewna, co czuje, a wszechobecne tajemnice sprawiają, że w głowie ma jeszcze większy mętlik. Zwłaszcza że Erick w dziwnych okolicznościach traci cały majątek…. Kiedy Meg znowu zaczyna się w nim zakochiwać, na jaw wychodzą kolejne jego sekrety. Dziewczyna uświadamia sobie, że dwaj najważniejsi dla niej mężczyźni – ojciec i chłopak oszukują ją i próbują przeciągnąć na swoją stronę.

"Wyższe sfery" Efekt Ericka K.N. Haner

Kolejna część Pink Book już za mną. Choć czytałam Efekt Ericka w wersji roboczej, na blogu K.N. Haner, to odkrywam tę historię na nowo. Autorka zapowiedziała, że jest dużo zmian i nawet ci co czytali, będą zaskoczeni. Faktycznie tak jest i z każdą kolejną kartką jestem coraz bardziej ciekawa, co będzie dalej. A jak jest tym razem? 

Erick chwilowo nie odzywa się do Megan. Para się posprzeczała i mają ciche dni. Wielkimi krokami natomiast zbliża się wieczór panieński Kimberly, siostry Megan. Dziewczyny będą świętować w najmodniejszym klubie w mieście, którego właścicielem jest nasz główny bohater. Niestety w klubie wydarzyło się coś, co na zawsze zmieni życie Megan i jej rodziny. Dziewczyna zostaje porwana. Budzi się w szpitalu. Przy jej łóżku siedzi Erick i wygląda jak siedem nieszczęść. Nikt nic nie chce jej powiedzieć, a wszyscy obchodzą się z nią jak z jajkiem. Co takiego się wydarzyło? 

Porwanie okazuje się nieprzypadkowe i miało na celu pozbawienia Ericka całego majątku. Dalej przystojny, dalej czarujący i kochający, ale bankrut. Czy Megan będzie w stanie spotykać się z kimś kto wypadł z hukiem z wyższych sfer najbogatszych ludzi w mieście? 

Tajemnica goni tajemnicę. Megan już nie wie co jest prawdą, a co kłamstwem. Chce kochać i być kochana. Czy to tak wiele? 

Nasza bohaterka jest młodą dziewczyną, zakochaną po uszy. Miłość zrobiła jej wodę z mózgu, a Bóg seksu oczarował ją i zauroczył. Dziewczyna nie myśli racjonalnie, co okaże się jej zgubą. Oczywiście dalej twierdzę, że to bardzo irytująca bohaterka. Obraża się o byle co, tupie nóżką i wszczyna awantury. Myśli, że jest sprytna i to ona rozdaje karty. Wiedziałam, że tak będzie i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Erick dalej kusi i uwodzi oraz zapewnia o swoim uczuciu, choć wszystko wskazuje na to, że uczciwość nie jest jego mocną stroną. 

"Wyższe sfery" Efekt Ericka K.N. Haner

Muszę przyznać, że ciekawie Kasia sobie to wymyśliła. Dawkuje emocje, a na każdy kolejny Pink Book czeka się jak na szpilkach. A na pewno czekają osoby, które nie znały wcześniej tej historii. Cieszę się również, że całość została podzielona na krótkie książeczki, które spokojnie mogę przeczytać w dwie godziny. Gdyby Kasia wydała to jako całość, książka mogłaby zmęczyć i znudzić, ponieważ byłaby aż za długa. Zresztą Megan jest tak wkurzająca, że pewnie rzucałabym tą książką o ścianę. A tym czasem, są emocje, podawane w odpowiednich dawkach i cały czas czuje się niedosyt. 


Kolejna część już za 6 tygodni. Czekacie? Bo ja już nie mogę się doczekać następnego Pink Booka.

 

13 komentarzy:

 1. to bardzo fajne kiedy autorka nie spoczywa na laurach i ciągle doskonali swoją powieść, a co za tym idzie zaskakuje stałych czytelników. Pink booka znam tylko z nazwy, ale jak widzę warto się zapoznać

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłość potrafi diabelnie zaskoczyć bohaterów książek, sprawić, że zaczynają patrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy, co więcej, dopiero wtedy tak naprawdę poznają siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam tę książkę u siebie w domu, ale jeszcze po nią nie sięgnęłam. Jak to zrobię to wrócę do Ciebie i porównam naszą opinię na jej temat.

  OdpowiedzUsuń
 4. O kolejna ksiażka z serii Pink. Mam ją w domu i niebawem zamierzam ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fabuła intryguje, bo lubię takie historie, ale jestem uprzedzona to książek autorki. Czytałam kiedyś jedną i byłam mocno zniesmaczona. Cieszę się że Tobie się spodobała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie znam tej pozycji , muszę to nadrobić. Sądzę, że wtedy i ja będę czekać na kolejną pozycję,

  OdpowiedzUsuń
 7. Autorkę znam, jednak nie czytałam jeszcze żadnej jej powieści. Ta książka mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza część wywołała we mnie ciekawość do kolejnych, ale tej jeszcze nie miałam okazji przeczytać. Jestem bardzo ciekawa tej historii i nie wiem jak wytrzymam do ostatniego tomu

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawa książka i ciekawa seria! Cyba muszę przyjrzeć się nie tylko autorce (mam jej jedną książkę, nadal czeka!) ale i serii Pink Book.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kolejna książka sławnej pisarki, której jeszcze niczego nie czytałam. W końcu muszę dać jej szansę! Od czego polecasz zacząć?

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam książki Kasi tej jeszcze nie czytałam ale na pewno jest równie świetna jak inne jej propozycje.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajnie, że zostały wprowadzone zmiany. Autorka nie poszła na łatwiznę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie miałam styczności z tą autorką jeszcze, jednakże coraz bardziej jestem ciekawa, chodź przyznam, że ciężko mnie przekonać jeśli chodzi o książki.. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)