środa, 11 sierpnia 2021

"To, jak szefie?" Dominika Smoleń - zapowiedź - Patronat Medialny

 To, jak szefie? Dominika Smoleń


18 sierpnia swoją premierę będzie miała nowa książka Dominiki Smoleń, która ukaże się nakładem wydawnictwa WasPos. Bardzo podoba mi się okładka, ale ciekawi mnie również zawartość. Już niebawem przekonamy się co takiego autorka wymyśliła.


"To, jak szefie?" Dominika Smoleń - zapowiedź - Patronat Medialny

Zuzanna zakończyła niedawno burzliwy związek. Dziewczyna postanawia zmienić pracę, gdyż jej niewierny (były już) facet jest zatrudniony w tym samym miejscu. Szybko okazuje się, że czeka na nią idealna oferta, gdzie proponują bardzo dobre pieniądze, ale w pakiecie otrzymuje się towarzystwo irytującego szefa - Tymoteusza. Mężczyzna chciałby – wręcz na siłę – zaprzyjaźnić się ze wszystkimi pracownikami, ale Zuzanna nie zamierza wikłać się w miejscu pracy w jakiekolwiek relacje, które wychodzą poza strefę profesjonalizmu. Jak zareaguje na to Tymoteusz, którego kobieta zaintrygowała już przy pierwszym spotkaniu? Czy Zuzanna, która z uporem maniaka tworzy wokół siebie nieprzekraczalne granice, odnajdzie się w nowym miejscu?

„To jak, szefie?” to historia o tym, że warto uwierzyć w miłość, która w każdej chwili może spaść na nas niczym grom z jasnego nieba.

"To, jak szefie?" Dominika Smoleń - zapowiedź - Patronat Medialny

"To, jak szefie?" Dominika Smoleń - zapowiedź - Patronat Medialny

Dominika Smoleń.

Urodzona w 1997 roku mieszkanka Śląska, na co dzień studentka psychologii. Jej wielką miłością jest czytanie i pisanie, ale też zwierzęta, fotografia, gotowanie, oglądanie seriali muzycznych oraz słuchanie muzyki. Od niedawna fascynuje ją także dbanie o rośliny doniczkowe.
Zadebiutowała w 2015 roku, ale od tego czasu wydała już kilka innych książek, głównie z nurtu literatury kobiecej, w tym kilka opowiadań do antologii, których część dochodu przeznaczona była na cele charytatywne. Zdradza, że w głowie dalej ma mnóstwo pomysłów, które z wielką chęcią przeleje na papier, jeśli tylko pozwoli jej na to czas.

Najbardziej w autorce podoba mi się to, że jej każda książka jest inna i nie pisze ich "na jedno kopyto". Różni bohaterowie, różne relacje, miłość, przyjaźń, nienawiść, zdrada - wszystko u Dominiki znajdziecie. Choć może nie wszystkie jej książki skradły moje serce, to z czystym sumieniem muszę Wam powiedzieć, że ta dziewczyna jest mistrzynią spektakularnego zakończenia. Zawsze zbieram szczękę z podłogi i swoimi zakończeniami książek nigdy mnie nie zawiodła. Te zakończenia wielokrotnie ratowały fabułę i sprawiały, że nie mogłam się otrząsnąć. 

Jak będzie tym razem?7 komentarzy:

 1. Brzmi ciekawie. Po nowość tej autorki chętnie sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam ochotę przeczytać tę książkę, ale nie wiem czy znajdę czas. Do końca wakacji mam dużo na głowie, więc zastanowię się we wrześniu czy ta książka znajdzie się w mojej biblioteczce

  OdpowiedzUsuń
 3. autorka mi znana, ale tylko ze słyszenia, nie miałam okazji czytać jej książek, chociaż mam parę w planach

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kolejnego patronatu. Tę pozycję polecę siostrze, bo czytała poprzednie tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam autorkę i znam jej książki, jednak nie miałam okazji ich czytać, jakoś nie w moim typie. Słyszałam o nich różne opinie. Gratulacje patronatu! To super sprawa i wielkie osiągnięcie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Za książkami tej autorki nie do końca przepadam. Próbowałam dwie książki z jej twórczości i się od nich dość mocno odbiłam :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam ją na półce. Tak często obok niej przechodzę muszę ją w końcu zabrać i przeczytać.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)