niedziela, 17 lipca 2022

Grzybica paznokci - jak ją leczyć?


Grzybica paznokci - jak ją leczyć?

Mamy lato, a jak lato, to częste i infekcje grzybicze stóp i paznokci. Niestety nie wszyscy przestrzegają zasad higieny i tego, że jak się ma grzybicę, to się na publiczne baseny nie chodzi. A później inni mają problem, a grzybica potrafi pojawić się w najmniej spodziewanym momencie.


Grzybica paznokci - jak ją leczyć?

Co zrobić by uniknąć zakażeń grzybiczych na wakacjach?


Należy pamiętać by używać klapek, gdy przemieszczamy się między jednym basenem, a drugim, a także pod prysznicem, bo tam najczęściej dochodzi do zakażenia.

Co zrobić gdy zauważymy niepokojące zmiany na płytce naszych paznokci?


To może być grzybica i najlepiej byłoby udać się do lekarza, ale wszyscy wiemy, że nie jest to takie proste. W takiej sytuacji możecie zastosować Serum Mycosan Grzybica Paznokci.


Jest to wyrób medyczny w postaci żelu, który zamknięty jest w tubce zakończonej pędzelkiem. Nakładamy go cienką warstwą na zmienioną chorobowo płytkę paznokcie i pozostawiamy do wyschnięcia na 2 minuty. Preparat sprzyja regeneracji paznokci i zabezpiecza płytkę przed rozprzestrzenianiem się grzybicy na inne tkanki.

Grzybica paznokci - jak ją leczyć?


Jak stosować Żel Mycosan Grzybica Paznokci?


Dwa razy dziennie nakładać wyrób medyczny na paznokieć od zewnętrznej oraz wewnętrznej strony przez 4 tygodnie. Następnie raz dziennie, aż paznokieć odzyska zdrowy wygląda. Zainfekowany paznokieć należy obcinać co tydzień oraz spiłowywać nadmiar pogrubiałej tkanki z zakażonego obszaru dołączonym do opakowania pilniczkiem. Jeden pilniczek - jeden paznokieć i należy używać go tylko raz, by nie roznosić infekcji. 

Skład: Woda, przesącz fermentowanego żyta, glikol pentylenowy, izosorbid dimetylu, hydroksyetyloceluloza.

Cena: 31,99 zł.

Wpis reklamowy.1 komentarz:

  1. Szczególnie latem łatwo złapać tego typu infekcję. Leczenie to niestety często długotrwały proces.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)