czwartek, 15 września 2022

Mała Japonia - magiczne miejsce w polskich Karkonoszach


Mała Japonia - magiczne miejsce w polskich Karkonoszach

Tegoroczny wrzesień nas rozpieszcza. Pogoda jest przepiękna, słońce świeci wysoko na niebie, a temperatura jak na początek jesieni też jest bez zarzutu. To ostatnie chwile, by spędzać je na powietrzu, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy zacznie się szara i deszczowa polska jesień. Nie macie pomysłu jak spędzić dzień wolny? Zapraszam Was do odwiedzenia Małej Japonii - magicznego miejsca w polskich Karkonoszach.


Mała Japonia - magiczne miejsce w polskich Karkonoszach

Nie ma nic przyjemniejszego niż spacer po pięknym i zadbanym ogrodzie. A Japonia słynie właśnie z takich ogrodów. Nie byliście? Ale znacie to miejsce z opowieści czy zdjęć. Chcielibyście się wybrać, ale to daleko? A jeśli powiem Wam, że Japonia jest bliżej niż myślicie i jest na wyciągnięcie Waszej ręki. Czy mi uwierzycie?

Mała Japonia to miejsce, które znajduje się na terenie naszego kraju, w polskich Karkonoszach. To kawał pięknego terenu, miejsce zaprojektowane, by do złudzenia przypominało prawdziwe japońskie ogrody. Ale Mała Japonia to nie tylko spacer po ogrodzie. To również Muzeum Samuraja, obcowanie z japońską kulturą i sztuką. A gdy Wasze pociechy się zmęczą chodzeniem po ogrodzie, to przygotowano dla nich prawdziwy raj do zabawy w postaci placu zabaw. Wy w tym czasie będziecie mogli oddać się przyjemności, jaką jest picie prawdziwej japońskiej herbaty.

Mała Japonia - magiczne miejsce w polskich Karkonoszach

Mała Japonia to piękne miejsce i niezapomniane przeżycia. Można wybrać się tam na randkę, spacer, a także zaplanować wyjazd cała rodziną i spędzić przyjemnie czas na łonie natury. Po co wyjeżdżać za granicę, skoro w Polsce są takie cudowne miejsca? Wszelkie potrzebne informacje co do wycieczki do Małej Japonii znajdziecie na stronie malajaponia.pl


Wpis sponsorowany. 

1 komentarz:

  1. Słyszałam o tym parku. Niestety nie miałam okazji go zwiedzić

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)