środa, 14 września 2022

Vocal - na ratunek, gdy pojawia się chrypka i problemy z głosem

Vocal - na ratunek gdy pojawia się chrypka i problemy z głosem

Czy mieliście kiedyś tak, że zawiódł Was własny głos? Myślę, że każdy z nas tak miał. Pamiętam, jak chodziłam kiedyś na szanty do ulubionego lokalu w moim rodzinnym mieście. Następnego dnia głosu nie miałam i mówić nie mogłam. Ale tak to jest, jak się chce śpiewać głośniej od zespołu, który gra.


Vocal - na ratunek gdy pojawia się chrypka i problemy z głosem

Co może wpływać na to, że nasz głos odmówi nam posłuszeństwa?

Krzyczenie, śpiewanie, zimne napoje, początki przeziębienia, infekcja lub najzwyklejsze mówienie za dużo. Nauczyciele mają często problemy z głosem, a oni to wiadomo, mówią dużo i ciągle.


Co zrobić gdy zaczynają się problemy z głosem?

Można ograniczyć mówienie, ale tak czasami zrobić się nie da. Ale można wspomóc się suplementami, które szybko i skutecznie rozwiążą nasz problem.

Vocal - na ratunek gdy pojawia się chrypka i problemy z głosem

Vocal - na ratunek gdy pojawia się chrypka i problemy z głosem

Vocal Thaking Care Of Hour Throart And Voice

To suplement diety, w którego składzie znajdziecie kompozycję porostu islandzkiego, witaminy C oraz cynku. Vocal ma postać miękkich tabletek do ssania, które działają łagodząco na gardło, krtań i na struny głosowe oraz wspierają funkcjonowanie dróg oddechowych.
Sposób użycia: 1 tabletka 4 razy dziennie do powolnego ssania. Nie należy stosować u dzieci poniżej 4 roku życia.

Substancja słodząca – malti tole; stabilizator – guma arabska; wyciąg z porostu islandzkiego (Cetraria islandica L.) DER 0,3:1; kwas L-asorbinowy (witamina C); regulator kwasowości – kwas cytrynowy; sproszkowany koncentrat soku z cytryny; olejek cytrynowy; substancja słodząca – acesulfam K; substancja glazurująca – wosk karnauba; olej kokosowy; substancja glazurująca - wosk pszczeli biały i żółty; tlenek cynku (cynk).
Zdarzają się Wam problemy z głosem ? Jeśli tak, to jak sobie z nimi radzicie ?

Wpis reklamowy.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)