wtorek, 28 marca 2023

Materiałowe torby z nadrukiem lub bez - nowy wymiar ekologii i dbania o środowisko

Wpis reklamowy / wpis sponsorowany 


We współczesnym świecie, choć jest bardzo dużo rozwiązań mających poprawić wygląd i czystość naszej planety, to dalej jest ona zaśmiecona. Jednym z rozwiązań, które było genialnym pomysłem i faktycznie pomogło zmniejszyć zanieczyszczenie, jest ograniczenie używania plastikowych reklamówek i zastąpienie ich materiałowymi. Teraz nie tylko można być ekologicznym ale i modnym, ponieważ można kupić naprawdę ładne i ciekawie wykonane materiałowe torby na zakupy. 

Bawełniane torby z nadrukiem lub bez - nowy wymiar ekologii i dbania o środowisko

Pewnie nie raz widzieliście osobę z materiałową torebką na zakupy, która nie dość, że była praktyczna, to jeszcze miała zaskakujący wzór lub napis. I pewnie nie raz zastanawialiście się gdzie można takie torebki kupić, ale wstydziliście się zapytać lub osoba, która ją miała, szybko zniknęła Wam z pola widzenia. W internecie jest miejsce, gdzie oprócz klasycznych modeli materiałowych toreb znajdziecie również torby lniane z nadrukiem. A sam nadruk będziecie mogli wybrać zarówno jako wzór ale również i kolor. 

Bawełniane torby z nadrukiem lub bez - nowy wymiar ekologii i dbania o środowisko

Len jest tkaniną, która powstaje z włókien roślinnych i w całości podlega biodegradacji. Torba wykonana z tego materiału jest dużo bardziej trwała niż plastikowa, można ją uprać, gdy się zachlapie lub ubrudzi, a także wykorzystać wielokrotnie, co daje nam po pierwsze oszczędność miejsca w domu, po drugie oszczędność pieniędzy, ponieważ teraz w większości sklepów za torbę foliową trzeba zapłacić i po trzecie gdy się zniszczy, nie będzie zalegać na wysypisku śmieci przez tysiące lat. Zresztą zauważyłam, że aby zniszczyć materiałową torbę na zakupy, trzeba dużo więcej niż tylko przynieść w niej zakupy do domu. A nie oszukujemy się, niektóre z foliówek potrafią się rozerwać, zanim przekroczymy z nimi próg mieszkania. 
 

6 komentarzy:

 1. Torby lniane są idealne do promowania, akcji społecznych i podobnych kampanii :) Ja lubię i samemu robię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Materiałowe torby to świetna propozycja i mam ich naprawdę bardzo dużo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Materiałowe torby to genialna sprawa, ja jeszcze mam dodatków torę z foli termicznej która trzyma idealną temperaturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście zawsze taką torbę mam przy sobie. Uważam że ekologia pod tym względem przede wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 5. Od wielu lat korzystam z takich toreb wielorazowych i bardzo je lubię. Zawsze mam jakąś przy sobie, żeby nie kupować jednorazówek.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)