środa, 31 maja 2023

Fotel do tatuażu, taboret i leżanka – co je wyróżnia i kiedy się sprawdzają?

Wpis sponsorowany/ materiał zewnętrzny

Fotel do tatuażu, taboret i leżanka – co je wyróżnia i kiedy się sprawdzają?


Wysoki poziom artystyczny to niejedyne, co wyróżnia profesjonalne studio. Bez wątpienia Twoi klienci zwracają również uwagę na jego wyposażenie, a nic nie świadczy o wysokim poziomie tak, jak fotel do tatuażu. Poniżej znajdziesz informacje o meblach, które pozwolą Ci stworzyć najlepsze warunki do pracy i tworzenia!


Postaw na profesjonalne meble do tatuażu!

Sztuka tatuażu rozwija się w bardzo szybkim tempie i – co oczywiste – rosną również wymagania klientów wobec salonów tatuażu, którym decydują się zaufać. Wśród wielu kryteriów pozwalających na ocenę profesjonalizmu i zapewnianych standardów bez wątpienia ważne miejsce zajmuje wyposażenie. Oczywiście większość osób nie będzie w stanie na pierwszy rzut oka powiedzieć, czy maszynki, z których korzystasz, zostały wyprodukowane przez topowe marki, czy pochodzą z masowej produkcji i ich jakość pozostawia sporo do życzenia. Ale inaczej wygląda to w przypadku mebli. Masywny, stabilny i prezentujący się nienagannie fotel do salonu tatuażu po prostu budzi zaufanie i kojarzy się z wysokim standardem usług. Niewygodny i nieestetyczny fotel lub krzesło wzbudzają wątpliwości. A nie ma na nie miejsca w przypadku tak szczególnej sztuki, jaką jest tatuaż.

Meble do salonu tatuażu. Sprawdź, czego potrzebujesz

Jeśli właśnie wyposażasz własne studio, warto od razu pomyśleć o komplecie mebli, które pozwolą Ci stworzyć profesjonalną przestrzeń i zadbać zarówno o komfort klienta, jak i tatuatorów. Na Twojej liście zakupów powinien znaleźć się:

  • Fotel do tatuażu,
  • Leżanka do tatuażu,
  • Krzesło do tatuażu dla artysty,
  • Podłokietniki,
  • Stacja robocza.

Oczywiście dostosuj kompozycję do własnych potrzeb i warunków. To, że fotel do salonu tatuażu otwiera tę listę, nie jest jednak przypadkiem. Stanowi wizytówkę profesjonalnego studia i okaże się po prostu niezastąpiony w wielu sytuacjach. Poniżej przeczytasz dlaczego.

Najważniejsze cechy fotela do tatuażu

Przyjrzyjmy się najważniejszym cechom profesjonalnych foteli do tatuażu dostarczanych przez sklep internetowy dla tatuażystów Orakon. Twój mebel powinien gwarantować:

  • Szeroką możliwość konfiguracji: sprawdź, czy możesz swobodnie obracać nim wokół własnej osi, regulować wysokość siedziska, zmieniać położenie podnóżków i podłokietników czy demontować niektóre elementy. Im więcej opcji, tym lepiej. Będzie Ci prościej przygotować stanowisko do nawet najbardziej wymagającego projektu.
  • Stabilność i trwałość: różne są projekty, różni są klienci, różne są również potrzeby tatuatorów. Stawiając na fotel do tatuażu najwyższej jakości, upewnisz się, że dasz sobie radę z każdym, nawet najbardziej wymagającym scenariuszem.
  • Atrakcyjny wygląd: walor estetyczny również jest bardzo ważny. W końcu to, jak będzie się prezentować Twoje studio, musi przekonać klientów do skorzystania z Twojej oferty. Fotel do tatuażu będzie pod tym względem idealnym wyborem. Elegancka czarna ekoskóra prezentuje się atrakcyjnie i idealnie odnajdzie się w każdej przestrzeni.

Jak przygotować fotel do tatuażu do pracy? 

Jest jeszcze jeden benefit, który uda Ci się zyskać dzięki wyborowi profesjonalnego fotela do salonu tatuażu. Utrzymanie go w czystości i przygotowanie do rozpoczęcia nowej sesji jest niezwykle proste. Możesz oczyścić go na przykład lekko wilgotną miękką szmatką z odrobiną delikatnego detergentu. Po osuszeniu wystarczy, że zastosujesz preparat do dezynfekcji, przetrzesz ręcznikiem papierowym (najlepszym przyjacielem każdego tatuatora) i pokryjesz standardową folią ochronną. Gotowe. Wystarczy parę minut, aby przygotować się do pracy i zapewnić klientom bezpieczne warunki i wygodę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)