poniedziałek, 15 maja 2017

Grono Ambasadorów Everydayme - projekt Vizir 3 in 1 Pods
Witamy w Gronie Ambasadorów Vizir 3 in 1 Pods .25.04 otrzymałam wiadomość z portalu Everydayme, że jestem w gronie 10 000 Ambasadorów, którym udało się dostać do projektu Vizir 3 in 1 Pods. Już w zeszłym roku miałam przyjemność uczestniczyć w projekcie, gdzie do przetestowania były kapsułki piorące Vizir. Wiedziałam zatem czego się spodziewać i z niecierpliwością oczekiwałam kuriera...W swoim zestawie Ambasadora znalazłam:

- 1 opakowanie kapsułek do prania Vizir Alpine Fresh
- Przewodnik projektu
- Książeczka "Badanie opinii"
Do podarowania przyjaciołom otrzymałam :

- 20 pojedynczych opakowań z kapsułką Vizir Alpine Fresh
- 15 ulotek Vizir W projekcie chodzi o to by samemu zapoznać się z produktem, który otrzymało się do testu, wypróbować go i ocenić. Dodatkowo otrzymujemy 20 pojedynczych kapsułek i wraz z ulotkami rozdajemy je znajomym. Po przetestowaniu produktu przez znajomych zbieramy ich opinię w książeczce Badanie opinii i w wersji elektronicznej wysyłamy również na stronie projektu. To należy do naszych obowiązków jako Ambasadorów. Dodatkowo musimy wypełniać ankiety na stronie projektu, w których oceniamy kampanię i sam produkt. Ważne są również raporty dokumentujące nasz udział w projekcie. Za wszystkie te czynności otrzymujemy punkty. Warto również robić zdjęcia  dokumentujące nasz udział w projekcie. 
Sam projekt jak wszystkie w Gronie Ambasadorów jest bardzo fajną zabawą. Dostajemy produkty zupełnie za darmo i tworzymy wielką bazę opinii, gdzie inni mogą je przeczytać, zanim zdecydują się na zakup produktu. Sama bardzo często przed zakupem czytam opinie innych osób, które już dany produkt wypróbowały. 


Informacje o produkcie:

 Vizir 3-in-1 Pods to osiągnięcie marki Vizir – skoncentrowany środek piorący w płynie, zamknięty w małej kapsułce o ulepszonej formule, przeznaczony do tkanin białych i kolorowych. Kapsułki  mają trzy komory, dzięki którym: piorą, wybielają i nadają blask tkaninom. Kapsułki piorące mogą być stosowane zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych. Jedna mała kapsułka wypierze do 5 kg ubrań. Ich formuła jednocześnie zapewnia biel Vizira i żywe kolory tkanin - w zależności od naszych potrzeb. Doskonale sprawdzają się zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Kapsułka do prania Vizir 3-in-1 Pods została zaprojektowana tak, by rozpuszczać się pralce i natychmiast zacząć działać, w momencie gdy oczywiście używasz jej zgodnie z instrukcją. Nowe kapsułki do prania Vizir 3-in-1 Pods to najwyższe standardy usuwania nawet trudnych plam. Ale też indywidualny charakter trzech różnych wariantów produktu, co pozwala na ich doskonałe dopasowanie do naszych potrzeb:

- Vizir 3-in-1 Pods Alpine Fresh są stworzone dla tych, którzy pragną klasycznej czystości tkanin, bieli Vizira, oraz nadania tkaninom blasku. 
- Vizir 3-in-1 Pods Touch of Lenor Freshness to najlepszy wybór , jeśli zależy nam nie tylko na doskonałej czystości i blasku tkanin, ale również na świeżości Lenora.
- Vizir 3-in-1 Pods Sensitive zapewnią komfort noszenia ubrań, a przy tym idealna czystość Vizira.
Moja opinia o produkcie:

Jak wcześniej wspomniałam, to moja druga kampania kapsułek piorących Vizir. Wcześniejsza okazała się sukcesem i tym razem nie mogło być inaczej. Czyste pranie bez żadnych plam i zacieków. Kapsułka rozpuszcza się całkowicie, choć słyszałam, że niektórzy mają z tym jakieś problemy. W instrukcji jest napisane, że przy aplikacji produktu, należy zostawić odstęp, tak by woda mogła swobodnie przepływać. Jeśli ktoś tego nie zrobił , to faktycznie kapsułka mogła się nie rozpuścić. Ja nie miałam z tym problemów. Dodatkowo moje pranie przepięknie pachnie, a produkt idealnie zapachowo komponuje się z moim ulubionym płynem do płukania Lenor. Jestem bardzo zadowolona z udziału w kampanii i z chęcią w przyszłości przetestuję podobne produkty. Wszystkie kapsułki dla znajomych 
"poszły już w świat", część opinii już zebrałam i czekam na następne. Jak na razie wszystkie są pozytywne....

A jak Wasze opinie i udział w projekcie ?1 komentarz:

  1. Super produkty, dzięki którym pranie na pewno jest czyste oraz pięknie pachnie! Właśnie odpowiedni proszek oraz pralka to podstawa, jeśli chcemy mieć idealnie czyste ubrania. Ostatnio kupiłam nowy sprzęt i zastanawiam się w jaki sposób powinnam o niego dbać.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)