środa, 11 grudnia 2019

Pan Golibroda - nowa marka kosmetyków dla mężczyzn w drogeriach NaturaKto powiedział, że mężczyzna nie może być zadbany?  W sumie to już dawno nie słyszałam takich słów. Powiem więcej, niektórzy mężczyźni są bardziej zadbani niż kobiety. Czy to źle?  Oczywiście, że nie. Dbać należy o siebie zawsze, a nie tylko na specjalne okazje. I nie jest ważne czy jest się kobietą czy mężczyzną.

Jednak w przypadku kobiet temat pielęgnacji włosów, ogranicza się raczej tylko do tych na głowie. My kobiety o reszcie zapomnieć chcemy i skutecznie się ich pozbywamy. A mężczyźni?  Zapuszczają. Ale nie włosy (choć to też, ale dziś o tym nie mówimy) tylko brody. Coraz więcej powstaje tzw. barber shopów, gdzie oprócz standardowej usługi fryzjerskiej, mężczyźni mogą zadbać o zarost. W końcu broda jest jak najbardziej hot w dzisiejszych czasach, ale musi być zadbana. Ale co zrobić, gdy po wizycie w barber shopie trzeba zmierzyć się z rzeczywistością i samemu pielęgnować brodę w domu? I tu właśnie z pomocą wszystkim Panom przychodzą drogerie Natura, a raczej nowa marka kosmetyków dla mężczyzn, która się w tych drogeriach pojawiła.

Pan Golibroda to wszystko, czego brodatemu mężczyźnie będzie do szczęścia potrzebne. Mamy tu 4 produkty:

Balsam 2 w 1 broda i wąsy.
Krem 2 w 1 twarz i broda.
Olejek 2 w 1 broda i wąsy.
Żel 3 w 1 broda, włosy i ciało.

"Pan Golibroda instruuje, że mężczyzna winien być czysty, z wąsem starannie wystrzyżonym i w ubraniu poprawnie wdzianym. Głowę nosić do góry, tułów wyprostowany, a pierś naprzód".  PAN GOLIBRODA BALSAM 2w1 BRODA I WĄSY

Mężczyzna zobowiązany jest układać brodę przy użyciu balsamu codziennie. Najpierw musi rozgrzać balsam w dłoniach, rozprowadzić, a potem nadać brodzie kształt. Może używać na suche i wilgotne włosy. Balsam ujarzmi brodę i pachnie drzewem sandałowym. 

Waga 45 g
Cena regularna 19,99 zł
PAN GOLIBRODA KREM 2w1 TWARZ I BRODA

Mężczyzna zobowiązany jest chronić skórę przed słońcem, wiatrem, mrozem i spalinami. Kremu niech używa przynajmniej raz dziennie, najlepiej dwa razy. Na skórę i brodę nakładać oszczędnie. Pachnie egzotycznym drzewem. 

Waga 50 g
Cena regularna 19,99 zł

PAN GOLIBRODA OLEJEK 2w1 BRODA I WĄSY

Mężczyzna zobowiązany jest wcierać olejek codziennie. Najlepiej we włosy suche i wyczesane. Nie zapominać o skórze pod brodą. Po nałożeniu brodę znowu wyczesać. Będzie pachnieć mchem dębowym. 

Waga 27 g
Cena regularna 19,99 złPAN GOLIBRODA ŻEL 3W1 BRODA/WŁOSY/CIAŁO

Mężczyzna zobowiązany jest myć się często. Żel nakładać na mokre ciało, głowę i brodę i masować. Po wytworzeniu piany spłukać letnia wodą. Wielofunkcyjny żel dobrze czyści, utrzymuje odpowiednie ph skóry i pachnie drzewem cedrowym.

Pojemność 200 ml 
Cena regularna 19,99 zł

Co myślicie o tych kosmetykach? Mi i mojemu mężowi bardzo się podobają. 13 komentarzy:

 1. O wow..ale fantastyczna seria dla naszych Panów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena przystępna, wydają się ciekawie, fajny męski design. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pracując w drogerii widzę, że coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na pielęgnację i kosmetyki jakie nakłada na skórę. Super, że na rynku pojawiają się nowości dla mężczyzn i jest coraz większy wybór. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super że powstaje ich coraz więcej, ja mojego męża też zachęcam do poznawania nowych kosmetyków

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacyjny zestaw dla PAnów, widzę też to dla mojego męża

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe kosmetyki ;) Na pewno sprezentuje coś mężowi ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Marki jeszcze nie znam. Szata graficzna trafiona chyba w gust mężczyzn. Same produkty idealne na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój mąż nie nosi brody, fajne nowości dla mezczyzn.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tych kosmetyków i szczerze mówiąc słyszę o nich po raz pierwszy. Muszę przyznać, że mają bardzo ładne opakowania. To właśnie dzięki szacie graficznej od razu zwróciły moją uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyznam szczerze że po raz pierwszy spotykam się z kosmetykami od tej marki, podobnie jak Ada szata graficzna przykuwa oko.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wygladaja na bardzo eleganckie i luksusowe

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)