poniedziałek, 31 sierpnia 2020

"Szczęście diabła" Meghan March - recenzja

"Szczęście diabła" Meghan March

Czy można pokochać Diabła? Myślę, że nie jest to trudne, bowiem nie od dziś wiadomo, że wysłannicy piekieł są bardzo przystojni. Sprawa staje się trudniejsza, gdy strzała Amora dosięga samego Króla Piekieł i poruszy on Niebo i Ziemię, by zdobyć to czego pragnie.

"Szczęście diabła" Meghan March

Indię nazywano Królową Midas. Była olśniewająco piękną, niezrównaną pokerzystką o żelaznych nerwach i ostrym charakterze. Dążyła do celu z bezwzględną determinacją. Osiągnęła dużo — wszystko dzięki swojej pracy i zaangażowaniu. Gdyby spisać nazwiska mężczyzn, którzy, pozostając w zachwycie, ponieśli porażkę w starciu z Indią, byłaby to imponująco długa lista. Tym razem jednak trafiła na równego sobie, zarówno w grze, jak i w bezwzględności, a przy tym nieskończenie władczego, bogatego i pozbawionego skrupułów.

Jericho Forge wtargnął w życie Indii jak tornado. Zapragnął jej na własność, jak nowej zabawki. I dostał ją. Ona oddała mu wolność za coś, co było dla niej nieskończenie cenne. Nie potrafiła jednak po prostu go znienawidzić. Uczucia, jakie Jericho obudził w Indii, były czymś o wiele silniejszym, bardziej przerażającym i beznadziejnym niż zwykłe pożądanie.

Oto dalsza część pasjonującej historii dwojga ludzi, z których żadne nie zniesie oporu. Połączyło ich uczucie silniejsze od instynktu przetrwania, dzieliła determinacja, duma i odwaga. Jednak nie tylko okrucieństwo i pożądanie zadecydowały o tym, kim stali się dla siebie India i Forge. Za obojgiem ciągną się mroczne historie. On znał swoją przeszłość, która stała się źródłem jego diabelskiej siły. Ona nie miała tego szczęścia. Teraz skupiła się na jednym celu: przetrwać tę grę o najwyższą stawkę i nie dać się złamać. Ale złamane serce może okazać się stosunkowo niewielką ceną za dawne grzechy...

Nie możesz nie pokochać diabła. On jednak złamie ci serce...

"Szczęście diabła" Meghan March

Szczęście Diabła to drugi tom gorącej jak zawartość piekła trylogii Forge

India Baptiste dowiaduje się, że mężczyzna, którego zdążyła pokochać, ją oszukał. W tej relacji wszystko co wyglądało na prawdziwe, okazuje się kłamstwem. India zamierza uciec od swojego męża i nigdy więcej się z nim nie kontaktować. Ale to wcale nie jest takie proste. Zakochany Diabeł poruszy Niebo i Ziemię, by ją odzyskać. Czy mu się to uda? 

W tej książce nic nie jest oczywiste, a na jaw wychodzą kolejne szokujące fakty z życia Indy. Kobieta przez całe życie myślała, że nie ma ojca. Teraz okazuje się, że zawsze go miała. Nie jest on jednak przeciętnym człowiekiem, a Indy grozi niebezpieczeństwo. Są tacy, którym zależy na dobrych układach z jej ojcem i chętnie zaopiekują się kobietą, by wkraść się w jego laski. Ale są też tacy, którzy najchętniej widzieliby Królową Midas martwą. 

"Szczęście diabła" Meghan March

Meghan March to mistrzyni budowania napięcia i kreowania niezwykle wyrazistych postaci. Zawsze zaskakuje mnie to, jakie pomysły autorka ma w głowie. Nie jest prosto wymyślić i napisać za każdym razem inną historię, tchnąć w nią życie i sprawić, że czytelnik nie będzie miał dość i za każdym razem wróci. Meghan udaje się to bez problemu i gdy widzę kolejne zapowiedzi jej książek, nie mogę doczekać się, gdy do moich drzwi zapuka kurier z przesyłką z Editio Red

"Szczęście diabła" Meghan March

Druga część trylogii tak jak i inne książki Meghan, wypełniona jest akcją po brzegi. Uczucie między Jericho i Indy kwitnie, aż w którymś momencie ktoś nie zamiesza w kotle miłości o dwa razy za dużo. Najgorsze jest budować uczucie na kłamstwie, o czym nasi bohaterowie wkrótce się przekonają. Kłamstwo goni kłamstwo, a wrogowie nie śpią. I nie spoczną, dopóki nie zniszczą szczęścia Jericho i Indy.

Szczęście Diabła to wypełniona namiętnością książka, od której nie można się oderwać nawet na chwilę. Wartka akcja i niezapomniane rozgrywki pokera. Piękne kobiety i przystojni mężczyźni. Władza i miłość oraz duża dawka dobrego seksu. Wszystko składa się na kolejną świetną książkę. I oczywiście na koniec autorka na kilka sekund zatrzyma Wasze serce. A koniec drugiej części sprawi, że od razu będziecie chcieli czytać dalej. I to wszystko Wam gwarantuję. 


Lubicie książki Meghan March? 9 komentarzy:

 1. Nie kojarzę książek tej autorki, ale sprawdzę czy jest jakaś w mojej bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam książek tej autorki, myslę że z czasem przeczytam coś z jej autorstwa

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam twórczość Meghan March i jak wiesz, czytam ją od razu, kiedy tylko wpadnie mi w ręce. Ta seria mi się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię książki Meghan March. Czytałam pierwszą część i bardzo mi się podobała, koniecznie musze sięgnąć po drugą część. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio wydaje mi się, że półki w księgarniach przepełnione są namiętnością i miłością. Ja jednak szukam raczej czegoś więcej. Tym razem nie skuszę się na lekturę, tym bardziej, że to już 2 tom, a ja pierwszego nawet nie poznałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki tej autorki mnie ostatnio prześladuję. Muszę koniecznie po którąś sięgnąć. Ta mnie zainteresowała bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 7. nieeee! tak się nie robi! Nie można pisać świetnej książki i kazać czekać na kolejny tom albo na kuriera ;-) Czyli trzeba od razu w całości czytać :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej autorki, ale muszę poznać bo jestem ciekawe tej I innych książek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Raczej to książka nie dla mnie. Wolę historie nastolatków lub fantastykę.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)