sobota, 19 czerwca 2021

"Jego wysokość" Beata Majewska - zapowiedź - Patronat Medialny"Jego wysokość" Beata Majewska

Beata Majewska jest autorką wielu historii, które chwyciły za serca tysiące czytelniczek. Jej książki skierowane są głównie do kobiet, ale absolutnie nie jest to ich wada. Beata jest dla nas - babeczek spragnionych czytelniczych wrażeń i wiecie co? Dostarcza ich nam za każdym razem gdy sięgniemy po jej książki - mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie. Tym razem bohaterką książki również jest Polka, natomiast główny bohater diametralnie różni się od tych, których do tej pory spotykaliśmy w książkach autorki. Dwa światy, ogień i woda. To nie mogło się udać. A może wręcz przeciwnie?"Jego wysokość" Beata Majewska - zapowiedź - Patronat Medialny

Siła przeznaczenia, dar wielkiej miłości czy przekleństwo, które zmieni całe życie Izabelli Sarneckiej? „Jego wysokość” zabierze Was w niezapomnianą podróż do Zatoki Perskiej. Premiera już 5 lipca.

Całe życie Izabelli Sarneckiej zmienia jedna służbowa podróż do Dubaju. Tam przeznaczenie stawia na drodze pięknej Polki jego wysokość Omara Al-Sauda – niedostępnego i prominentnego członka saudyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczyna jeszcze nie wie, że jej los został właśnie przesądzony, a każdy kolejny krok – zaplanowany.

Kolejne miesiące wydają się sielanką, ale w mroku czai się zło. W świecie, w którym liczą się tylko pieniądze i władza, a kobiety znaczą niewiele, niektórzy mogą się posunąć daleko, by spełnić swoje obsesyjne pragnienia. Łatwo pomylić złudzenia z prawdą, jeszcze łatwiej – pożądanie z miłością, a książęcy pałac – z więzieniem.

Poznaj historię kobiety, która z pozoru wolna, wpada w pułapkę własnych uczuć.

"Jego wysokość" Beata Majewska

"Jego wysokość" Beata Majewska

"Jego wysokość" Beata Majewska Patroni Medialni

Jest mi bardzo miło i chcę byście wiedzieli, że możliwość współpracy z autorką przy tym tyle, to dla mnie ogromne wyróżnienie. Nowe wydawnictwo Miraż, a raczej Beata jako wydawca książki i do tego arabskie klimaty, to musiało zakończyć się sukcesem. Mam nadzieję, że ta książka będzie się Wam tak bardzo podobała jak mi. "Jego wysokość" wkracza na literackie salony i nie pozwoli Wam o sobie zapomnieć. To lato będzie należało do Beaty Majewskiej.


POD TYM LINKIEM macie przekierowanie do Wattpada, gdzie znajdziecie prolog i kawałek tekstu książki "Jego wysokość". Wpadnijcie, zobaczcie czy Wam się będzie podobało.

A TU MACIE LINK DO PRZEDSPRZEDAŻY książki w Empik.com . Każda z nich będzie podpisana przez autorkę. 


Beata Majewska, publikuje również pod pseudonimem Augusta Docher - polska pisarka, stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej. Na koncie ma zarówno bestsellerowe romanse obyczajowe, np. "Konkurs na żonę", lecz także historie New Adult, chociażby świetnie przyjętą serię "Najlepszy powód, by żyć", czy "Cała ja". Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinę, włącznie z synową i wnuczką Gabą oraz psem Hugonem, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię, a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki.

Kto czeka na Księcia Omara Al-Sauda?

9 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się świetnie, z chęcią zapoznam się z tą powieścią po premierze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie czytałam nic tej autorki, ale chetnie sprawdzę, jak spodoba mi się jej styl pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie jest to moja tematyka, ale wiem jak gorące klimaty ma ta część świata

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu, autorka ciekawie rozwinęła skrzydła twórczości, przyciąga czytelników. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię autorkę i jej książki, są naprawdę świetne i robią wrażenie. Czekam na Jego wysokość z otwartymi ramionami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O książkach Autorki słyszałam wiele dobrego, ale czytałam tylko jedną serię fantasy. Do nadrobienia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zainteresowałaś mnie bardzonta kasoazka jeszcze nie czytałam historii z arabskimi klimatami

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję patronatu i czekam na Twoje wrażenia. Chociaż już dla samego pana na okładce można się skusić na książkę. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje patronatu kochana ! <3 Nie czytałam nic tej autorki, muszę w końcu po coś sięgnąć ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)