poniedziałek, 9 sierpnia 2021

"Jesteś dla mnie wszystkim" Beata Majewska - zapowiedź - Patronat Medialny

"Jesteś dla mnie wszystkim" Beata Majewska - zapowiedź - Patronat Medialny

Już 11 sierpnia, czyli dosłownie za momencik, na literackie salony wkroczy Beata Majewska z drugą częścią przygód sympatycznego Rudzielca. Mam nadzieję, że tak jak ja, czekacie na kontynuację historii Susan i Patricka. Tak jak poprzednia część, "Jesteś dla mnie wszystkim" ukaże się nakładem wydawnictwa Jaguar.


"Jesteś dla mnie wszystkim" Beata Majewska - zapowiedź - Patronat Medialny

Patrick prosi Susan o rękę. Nareszcie! Świeżo upieczona narzeczona byłaby całkiem szczęśliwa, gdyby nie pewien problem… Kontrakt przedślubny, obowiązkowy w rodzinie Pratchettów, swoim zapisami budzi sprzeciw dziewczyny. Mimo wewnętrznego oporu Susan postanawia zaufać Patrickowi i dopełnia tradycyjnej w jego rodzinie przedślubnej formalności...

Młodzi pobierają się i można oczekiwać, że ich wspólne życie będzie już tylko sielanką. Niestety Patrick szybko zawodzi zaufanie Susan, a dziewczyna podejmuje radykalne kroki... To jednak nie koniec zawirowań w jej życiu! Patrick nie odpuszcza i zaciekle walczy o żonę, tymczasem na horyzoncie pojawia się biologiczny ojciec dziecka Susan. Jakby tego było mało, zaczyna się nią interesować także pewien bardzo wpływowy polityk…

beata majewska kim dla ciebie jestem

Klasyczna sytuacja – dwójka młodych ludzi i… wpadka. Susan zwykle zachowuje się ulegle wobec Calvina, zdecydowanie przemocowego gościa, tym razem jednak przymuszona przez chłopaka do pozbycia się ciąży, staje okoniem. Trochę dlatego, że tak wyszło. Ale nie tylko dlatego. Mimo że nie ma gdzie mieszkać, nie ma pracy, na dodatek wie, że musi uciekać przed ojcem swojego dziecka, bo spotkanie mogłoby skończyć się tragicznie…
Patrick, spadkobierca rodzinnej fortuny, ma ułożyć sobie przyszłość z Hope. Dokładnie wiadomo, jak dalej potoczy się jego życie z akceptowaną przez rodziców narzeczoną, pochodzącą oczywiście z odpowiednich sfer i legitymującą się stosownymi manierami oraz wykształceniem.
Los jednak zdecydował o przetasowaniu talii kart – i tak oto na drodze Patricka pojawia się Susan, a jego dokładnie zaplanowane życie diabli biorą…

Beata Majewska

Beata Majewska, publikuje również pod pseudonimem Augusta Docher - polska pisarka, stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej. Na koncie ma zarówno bestsellerowe romanse obyczajowe, np. "Konkurs na żonę", lecz także historie New Adult, chociażby świetnie przyjętą serię "Najlepszy powód, by żyć", czy "Cała ja". Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinę, włącznie z synową i wnuczką Gabą oraz psem Hugonem, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię, a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki.

Beata w roku 2021 zadebiutowała jako wydawca i nakładem Wydawnictwa Miraż ukazała się jej książka "Jego wysokość", która została świetnie przyjęta przez czytelniczki. Na jesieni ukazać ma się kontynuacja tej historii o dość intrygującym tytule "Jego druga żona".

Beata Majewska

Beata w rudościach? Fanki dosłownie oszalały, a w social mediach autorki zawrzało. Najczęściej zadawane pytanie: czy to prawdziwy kolor?
Kto czeka na Rudzielca?
 


9 komentarzy:

 1. Całe szczęście, że premiera drugiego tomu już za kilka dni, bo nie mogę doczekać się jej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam kilka książek Autorki i bardzo mi się podobały, ta seria jednak jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z chęcią zapoznam się z tą książką, polubiłam tą autorkę po przeczytaniu jednej z jej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje Tobie jak i autorce! Patronat medialny to super sprawa. Sama mam na koncie 3 tytuły i to mega uczucie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulcje patronatu. Nie za specjalnie podobają mi się okładki tych książek. Za to lubię czytać książki tejnautorki

  OdpowiedzUsuń
 6. nie miałam okazji poznać autorki, ale na pewno zapamiętam okładki i jak będę miała okazję to sięgnę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie gratuluję patronatu. ;)
  Tej serii autorki jeszcze nie znam, ale mam ją w planach i czekam aż nadejdzie na nią czas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Seria nie jest mi znana, ale za to z autorką raz czy dwa się już spotkałam. Wprawdzie nie były to jakieś wybitne spotkania, ale lektury wspominam dobrze. Zobaczę jak z tą serią będzie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu, super. Bardzo fajna ksiazka. Myślę że ta pozycję przeczytam..

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)