poniedziałek, 9 sierpnia 2021

"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

Efekt Ericka ciąg dalszy... Na jaw wychodzą kolejne informacje, które sieją zamęt w głowie Meg, a w jej życie wprowadzają chaos. O co w tym wszystkim chodzi? Kto oszukuje, a kto mówi prawdę? I najważniejsze pytanie: kto w tym rozdaniu rozdaje karty?


"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

Nowe rozdanie. Kolejna część sagi o rodzinie Donellów

Megan Donell po rewelacjach usłyszanych od ojca traci przytomność i ląduje w szpitalu. Tam okazuje się, że dziewczyna ma zagrażającego życiu krwiaka mózgu i potrzebna jest natychmiastowa operacja. Lekarz mówi Erickowi, że stan jej zdrowia musi być spowodowany dawnym urazem głowy, ale mężczyzna wyjaśnia, że nic mu o tym nie wiadomo. Po operacji Megan dochodzi powoli do siebie, nie pamięta niestety kilku ostatnich dni ze swojego życia. Czuje jednak, że musi odciąć się od ojca…

Ale czy Erick jej na to pozwoli?

"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

Kasia Haner i kolejny Pink Book. Choć czytałam tą historię już wcześniej na blogu autorki, to i tak każdą kolejną książkę pochłaniam w jeden wieczór. Jest sporo zmian, ale emocje wcale nie są mniejsze. A jak było tym razem?

Meg trafia na stół operacyjny. W jej głowie wykryto krwiak, który musi zostać natychmiast usunięty. Ale operacja niesie za sobą ryzyko utraty pamięci. Choć w przypadku Meg, nie byłoby to wcale takie złe, bowiem czasami lepiej jest żyć w nieświadomości niż odkryć prawdę. Myślę, że w tym przypadku się ze mną zgodzicie. 

"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

Ta książka to zapowiedź ciszy przed burzą, bowiem w następnej części, nastąpi moment kulminacyjny całej historii. Ale zanim to nastąpi, Meg będzie musiała zmierzyć się z kłamstwami Ericka, nachalnym zachowaniem Filipa i porodem siostry. A przede wszystkim będzie musiała poukładać sobie pewne sprawy w głowie. Czy Erick jest wart poświęcenia? Czy mężczyzna traktuje ją poważnie? Czy jego deklaracje miłości są prawdziwe?

"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

Jak to w przypadku Kasi Haner bywa, emocje w książce są ogromne, Mega wkurzająca, Erick tajemniczy, a do tego Filip coraz bardziej miesza w życiu tych dwoje. Nie wróży to nic dobrego, o czym boleśnie Meg przekona się w kolejnej części. Już nie mogę się doczekać lektury. Ciekawa jestem czy będzie się Wam podobało, to, co autorka wymyśliła. Pamiętam, że ta scena bardzo mnie zaskoczyła i poruszyła.

"Nowe rozdanie. Efekt Ericka" K.N. Haner - recenzja

Kolejną część "Zniknięcie" już w sprzedaży. Macie w planach czwartą część serii Pink Book?


 

9 komentarzy:

 1. W sobotę czytałam Noc w Wenecji, a najnowszą część Kasi Haner też mam w planach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię otrzymywać takie fajnie zapakowane przesyłki od wydawnictw, już one same zachęcają do czytania danego tytułu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam książki z tej serii, ostatnio są to jedne z książk które mega lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam tę serię, jednak nie mam jej w planach. Mam swój stos hańby, którego muszę się pozbyć. Okładki tych książek mi się podobają, są takie kobiece.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się ta seria. Za to że są to krótkie opowiadania na jeden wieczór

  OdpowiedzUsuń
 6. ta historia jest dla mnie jakaś dziwna, nie potrafię sprecyzować, co konkretnie mi się nie podoba, ale zupełnie do mnie nie przemawia.

  OdpowiedzUsuń
 7. O rany, ale szybko wydawane są kolejne tomy, a u mnie nadal na półce tylko pierwszy tom, nadal czekający na swoje pięć minut... 🙈

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro to drugi tom, to zaczekam na 3, bo nie lubię być pozostawiona w środku historii na za długo. A całkiem przypadły mi książki "Kasi" do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem zauroczona tą pozycją. Będzie to ksiazka, którą napewno przeczytam i to zaraz.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)