poniedziałek, 13 września 2021

"Jego druga żona" Beata Majewska - zapowiedź Patronat Medialny


"Jego druga żona" Beata Majewska - zapowiedź Patronat Medialny

"Jego wysokość" Beaty Majewskiej bije rekordy popularności, czego dowodem jest tłum na spotkaniu autorskim na Warszawskich Targach Książki. Byłam na kilku spotkaniach, ale to do Beaty były kolejki przez duże K. To wszystko za sprawą " Jego drugiej żony", czyli drugiej części arabskiej serii. Książka stacjonarnie była do kupienia przedpremierowo na targach i wzbudziła spore zainteresowanie. Oficjalna premiera to 28 września.


Jak w przypadku pierwszej części, tak i tym razem jestem Patronką Medialną "Jego drugiej żony". 


"Jego druga żona" Beata Majewska - zapowiedź Patronat Medialny
Opis wydawcy część druga:

Izabella Sarnecka nie spodziewa się, że w bajkowym pałacu księcia Omara Al-Sauda czeka na nią nie tylko luksusowe życie na miarę prawdziwej księżniczki, lecz także pierwsza żona jego wysokości – młodziutka Aisza. Wychowana w skrajnie innej kulturze Europejka nagle musi się nauczyć dzielić mężem z inną kobietą. Zszokowana, chce natychmiast wrócić do Polski i definitywnie rozstać się z Omarem, lecz związek z człowiekiem jego pokroju ma swoje konsekwencje. Izabella szybko pojmuje, że na własne życzenie trafiła do złotej klatki, z której nie tak łatwo uciec. Czy Omarowi uda się ponownie zdobyć serce i odzyskać zaufanie Isabelle?
Druga część „Jego wysokości” to nie tylko namiętna opowieść prosto z Bliskiego Wschodu. Zaznacie dramatów, nieoczekiwanych zwrotów akcji, chwil przesyconych miłością, ale też gniewem, buntem i sprzeciwem wobec niesprawiedliwości dotykającej kobiety w rajskim królestwie Saudów.


"Jego druga żona" Beata Majewska - zapowiedź Patronat Medialny
Opis wydawcy część pierwsza:

Całe życie Izabelli Sarneckiej zmienia jedna służbowa podróż do Dubaju. Tam przeznaczenie stawia na drodze pięknej Polki jego wysokość Omara Al-Sauda – niedostępnego i prominentnego członka saudyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczyna jeszcze nie wie, że jej los został właśnie przesądzony, a każdy kolejny krok – zaplanowany.

Kolejne miesiące wydają się sielanką, ale w mroku czai się zło. W świecie, w którym liczą się tylko pieniądze i władza, a kobiety znaczą niewiele, niektórzy mogą się posunąć daleko, by spełnić swoje obsesyjne pragnienia. Łatwo pomylić złudzenia z prawdą, jeszcze łatwiej – pożądanie z miłością, a książęcy pałac – z więzieniem.

Poznaj historię kobiety, która z pozoru wolna, wpada w pułapkę własnych uczuć.


"Jego druga żona" Beata Majewska - zapowiedź Patronat Medialny

Beata Majewska, publikuje również pod pseudonimem Augusta Docher - polska pisarka, stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej. Na koncie ma zarówno bestsellerowe romanse obyczajowe, np. "Konkurs na żonę", lecz także historie New Adult, chociażby świetnie przyjętą serię "Najlepszy powód, by żyć", czy "Cała ja". Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinę, włącznie z synową i wnuczką Gabą oraz psem Hugonem, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię, a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki.
Kto czytał pierwszą części i czeka na drugą?
9 komentarzy:

 1. Raczej to nie książki dla mnie, wolę inną literaturę. Jednak gratuluję patronatu, to super osiągnięcie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wiesz także jestem patronką tej książki, czytałam część w pdfie i jestem zachwycona. To będzie hit wśród arabskich książek

  OdpowiedzUsuń
 3. Siostra czytała pierwszy tom i czeka na jego kontynuację. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o tych ksiazkach.Sama w mojej kolekcji już mam kilka książek tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. widziałam u Ciebie pierwszą cześć i tak samo jak na pierwszą... nie czekam. najbardziej zniechęcają mnie okładki, ale wiem, że mam wypaczony gust ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam tę książkę na FB autorki. Czytałam chyba dwie książki Majewskiej, różne miałam z nich wrażenia, ale tą jestem zaintrygowana. Zarówno pierwszym, jak i drugim tomem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytałam pierwszą część i będę kontynuować. Już nie mogę się doczekać lektury. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam okazji jeszcze czytać tej serii ale jestem zapisana do BT z pierwszym tomem wiec niedługo sprawdzę czy to coś w moich klimatach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo żałuję, że nie było mnie na Warszawskich Targach książki i mam nadzieję, ze uda mi się pojechać do Krakowa <3

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)