poniedziałek, 14 lutego 2022

"Chcę ci zaufać" Daria Rajda - zapowiedź - patronat medialny


"Chcę ci zaufać" Daria Rajda - zapowiedź - patronat medialny

25 lutego 2022 roku swoją premierę będzie miała książka Darii Rajdy "Chcę ci zaufać". Ukaże się ona nakładem wydawnictwa WasPos. Jest to trzecia książka autorki. Dwie poprzednie ukazały się nakładem Novaeres, a drugi tom "Wczorajszej róży", dzięki uprzejmości autorki miałam przyjemność objąć Patronatem Medialnym. I tym razem będę pracować z Darią nad promocją jej najnowszej książki. Trzymam za autorkę bardzo mocno kciuki, a Was zachęcam do zapoznania się z opisem książki."Chcę ci zaufać" Daria Rajda - zapowiedź - patronat medialny

Opis książki:

Co byś zrobiła, gdyby mąż wyznał Ci zdradę tuż po tym, gdy uprawiał z Tobą seks?

Natalia, pomimo późnej pory, postanawia odwiedzić przyjaciółkę, jednak ostatecznie nigdy do niej nie dociera. Po drodze jest świadkiem zdarzenia, którego zdecydowanie nie powinna była ujrzeć. Choć kobieta od razu się wycofuje, ktoś i tak podąża jej śladem. Z opresji ratuje ją tajemniczy, przystojny nieznajomy. Adrian jednocześnie przeraża, intryguje i pociąga dziewczynę. Ponadto sprawia wrażenie, jakby doskonale wiedział, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy. Kim jest mężczyzna? Jaki ma cel, pomagając Natalii? Czy może być jednocześnie dobrym i złym facetem?

"Chcę ci zaufać" Daria Rajda - zapowiedź - patronat medialny

Daria Rajda, ur. 17.05.1992 r. w Zabrzu, blogerka książkowa; autorka dylogii „Wczorajsza róża”, powieści obyczajowej, którą zadebiutowała w 2018 roku. Ukończyła licencjat z surdopedagogiki oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Niepoprawna marzycielka, do szaleństwa zakochana w kulturze i języku hiszpańskim.

"Chcę ci zaufać" Daria Rajda - zapowiedź - patronat medialnyCzekacie na tę książkę?

10 komentarzy:

 1. Chciałabym przeczytać tę książkę więc sobie zapisuję na swoją listę Gratuluję patronatu! Lecisz jak burza!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć na przyszłość o tej książce. Po premierze polecę ją siostrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna okładka, zwróciłabym na nią uwagę w księgarnii. Poczekam na recenzję i dopiero potem zdecyduję, czy sięgnę po tę opowieść. Gratuluje patrontu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz o niej słyszę, ale po opisie myślę, że mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu, kolejne wyróżnienie dla siebie. Ciekawi mnie jak potoczy się ta historia, także muszę zamówić ksiazkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje kolejnego patronatu, to ogromne wyróżnienie. Jestem ciekawa jak potoczyła się historia, także będę musiała zamówić sobie ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 7. na pewno szepnę o niej słówko paru osobom, a że to Twój patronat to tym bardziej będę polecać :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję objęcia powieści patronatem medialnym, zapowiada się wspaniale! Chętnie poznam Twoją opinię na jej temat.

  OdpowiedzUsuń
 9. Całkiem intrygująca książka. Gratuluję patronatu, bo wydaje się na tyle ciekawa, że nawet ja, stroniąca raczej od takich romansów z nieznajomymi, nawet w książkach ;) , z chęcią bym się rzuciła w taką przygodę.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)