sobota, 19 lutego 2022

"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny


"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny

2 marca swoją premierę będzie miała trzecia i prawdopodobnie ostatnia część serii arabskiej Beaty Majewskiej. Tom trzeci "Jego wróg" już dostępny jest w sprzedaży i cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników. Opinie o książce są różne, moją poznacie już niedługo...


"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny


WYBÓR JEST TRUDNY, a decyzja należy tylko do niej...

Iza przeżywa prawdziwe piekło: doświadcza niewoli i skrajnego poniżenia, ale udaje się jej przetrwać pobyt w więzieniu. Za sprawą Omara wraca do Polski, a tam ślepy traf stawia na jej drodze innego mężczyznę. To właśnie z nim dziewczyna pragnie rozpocząć nowe życie: wolne, spokojne i pełne poczucia bezpieczeństwa. Niestety, książę Al-Saud jeszcze nie skończył z madame Isabelle, a rachunek, który jej wystawi, będzie bardzo wysoki.
Izabela musi podjąć najtrudniejszą decyzję: wybrać miedzy życiem a życiem, między sobą a kimś, kogo kocha. Kim jest wróg Omara? A może to inna miłość odbierze mu jego największą obsesję?
Trzeci tom bestsellerowej serii arabskiej uderza w najczulsze struny: Budzi w sercu nie tylko tkliwość, ale również nienawiść i gniew. Ta historia Cię pochłonie…

"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny

Opis wydawcy część pierwsza:

Całe życie Izabelli Sarneckiej zmienia jedna służbowa podróż do Dubaju. Tam przeznaczenie stawia na drodze pięknej Polki jego wysokość Omara Al-Sauda – niedostępnego i prominentnego członka saudyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczyna jeszcze nie wie, że jej los został właśnie przesądzony, a każdy kolejny krok – zaplanowany.
Kolejne miesiące wydają się sielanką, ale w mroku czai się zło. W świecie, w którym liczą się tylko pieniądze i władza, a kobiety znaczą niewiele, niektórzy mogą się posunąć daleko, by spełnić swoje obsesyjne pragnienia. Łatwo pomylić złudzenia z prawdą, jeszcze łatwiej – pożądanie z miłością, a książęcy pałac – z więzieniem.

Poznaj historię kobiety, która z pozoru wolna, wpada w pułapkę własnych uczuć.
"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny
Opis wydawcy część druga:

Izabella Sarnecka nie spodziewa się, że w bajkowym pałacu księcia Omara Al-Sauda czeka na nią nie tylko luksusowe życie na miarę prawdziwej księżniczki, lecz także pierwsza żona jego wysokości – młodziutka Aisza. Wychowana w skrajnie innej kulturze Europejka nagle musi się nauczyć dzielić mężem z inną kobietą. Zszokowana, chce natychmiast wrócić do Polski i definitywnie rozstać się z Omarem, lecz związek z człowiekiem jego pokroju ma swoje konsekwencje. Izabella szybko pojmuje, że na własne życzenie trafiła do złotej klatki, z której nie tak łatwo uciec. Czy Omarowi uda się ponownie zdobyć serce i odzyskać zaufanie Isabelle?
Druga część „Jego wysokości” to nie tylko namiętna opowieść prosto z Bliskiego Wschodu. Zaznacie dramatów, nieoczekiwanych zwrotów akcji, chwil przesyconych miłością, ale też gniewem, buntem i sprzeciwem wobec niesprawiedliwości dotykającej kobiety w rajskim królestwie Saudów.

"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny

Beata Majewska, publikuje również pod pseudonimem Augusta Docher - polska pisarka, stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej. Na koncie ma zarówno bestsellerowe romanse obyczajowe, np. "Konkurs na żonę", lecz także historie New Adult, chociażby świetnie przyjętą serię "Najlepszy powód, by żyć", czy "Cała ja". Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinę, włącznie z synową i wnuczką Gabą oraz psem Hugonem, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię, a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki.

"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny

"Jego wróg" Beata Majewska - zapowiedź - patronat medialny
9 komentarzy:

 1. I haven't known those books. Thanks for sharing.
  I invite you to visit my last post. Have a good week!

  OdpowiedzUsuń
 2. Siostra bardzo lubi twórczość tej autorki i na pewno skusi się też na tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 3. słyszałam już o tej serii i chociaż to nie moja tematyka to na pewno polecę ją paru osobom

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już wiele dobrego czytałam o poprzednich tomach tej serii i mam ją w planie poznać. Może zrobię sobie prezent i zamówię wszystkie 3 książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorkę znam jedynie z jej książek pisanych pod pseudonimem, a i to nielicznych. Niestety nie byłam zbytnio do jej pióra przekonana. Może zmiana na serię o orientalnej nieco tematyce będzie dla mnie jako czytelniczki dobra?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś ominęła mnie ta seria, ale ostatnio nie orientuje się zbytnio w premierach... No ale mam co nadrabiać! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się z Tobą z Twoich osiągnieć i gratuluję kolejnego Patronatu Medialnego. To super wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję objęcia patronatem medialnym. Swojego czasu bardzo lubiłam książki tej pisarki, ale wtedy poruszała się w moich gatunkach :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super że autorka tak świetnie się realizje i że w końcu założyła swoje wydawnictwo i walczy z piractwem. Jednak te książki nie są w moim guście, więc odpuszczam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)