poniedziałek, 2 maja 2022

Gdzie kupić najlepsze akcesoria do swojego telefonu?


Gdzie kupić najlepsze akcesoria do swojego telefonu?

Nie ukrywam, że telefon to moje narzędzie pracy i większość rzeczy związanych z prowadzeniem bloga czy innych social mediów wykonuję właśnie na telefonie, a korzystanie z laptopa ograniczam do minimum. Telefon jest wygodniejszy w użyciu ale również bardziej narażony na uszkodzenia, dlatego wraz z nowym modelem, zawsze zaopatruję się w niezbędne akcesoria do niego.


Gdzie kupić najlepsze akcesoria do swojego telefonu?

Bez czego nie wyobrażam sobie mojego telefonu?


Szkoło hartowane - ile razy mój poprzedni model telefonu miał zbity wyświetlacz, wiem tylko ja i mój mąż, który mi ten wyświetlacz wymieniał. W końcu powiedziałam dość i teraz zawsze mam na wyświetlaczu naklejone szkło zabezpieczające. Mój syn jest mistrzem tłuczenia wyświetlaczy i o dziwo te szkła naprawdę dają radę i jak coś się uszkodzi, to nie jest to na szczęście wyświetlacz, a szybka. Wbrew pozorom wcale nie jest ją tak prosto uszkodzić. 

Etui na telefon - u mnie pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i ochronną i gdybym go nie miała, to pewnie po miesiącu cały mój telefon byłby porysowany i zniszczony. Etui chroni również przed uszkodzeniem podczas upadku. A teraz są przepiękne propozycje dla kobiet i mój telefon raz jest ubrany klasycznie, by innego dnia zachwycać kolorami i błyszczącymi dodatkami.

Magnetyczny powerbank - odkąd odkryłam ten rodzaj powerbanka, moje życie się zmieniło. Jest dużo wygodniejszy niż klasyczny model tego urządzenia. Żadne kable się nie płaczą, przykładam do telefonu i ładuje. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób dużo korzystających z telefonu i nie zawsze mających możliwość podładować telefon za pomocą ładowarki.

Gdzie kupić najlepsze akcesoria do swojego telefonu?

Te trzy rzeczy to moje must have jeśli chodzi o gadżety do telefonu i nie wyobrażam sobie, bym ich nie miała. W sklepie internetowym PANCERNIK znajdziecie ogromny wybór akcesoriów do wielu modeli telefonów. Ich akcesoria są najwyższej jakości, a spory przedział cenowy sprawia, że każdy znajdzie u nich coś dla siebie.

A wy bez jakich akcesoriów do telefonu nie możecie się obejść?


Wpis sponsorowany. 


1 komentarz:

  1. Osobiście używam zarówno szkła jak i etui więc chętnie zerknę do tego sklepu. Lubię mieć pewność, że mój telefon jest dobrze zabezpieczony, bo mam "szczęście" do stłuczeń ekranu i zarysowań obudowy.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)