środa, 29 czerwca 2022

Wideodomofon - czy warto go mieć w swoim domu?

Wideodomofon - czy warto go mieć w swoim domu?

Wideodomofon - wynalazek na miarę naszych czasów. Wygoda i luksus w jednym. Ale czy tylko dla bogaczy? Zdecydowanie nie, ponieważ koszty są bardzo różne i można dostosować ofertę do swojego portfela. Są urządzenia i bardzo drogie, ale są i są i zdecydowanie tańsze. Wszystko zależy oczywiście na jakich funkcjach nam zależy.


Wideodomofon - czy warto go mieć w swoim domu?

Wideodomofon - dla kogo?

Wyobraźcie sobie, że budujecie dom na dużej działce. Sam budynek ma dwa piętra i powierzchnię 200 m2 i oddalony jest od ogrodzenia o kilkadziesiąt metrów. Jesteście na górze i nagle dzwoni dzwonek. I teraz musicie biec do ogrodzenia i sprawdzać, kto przyjechał, bo macie tylko dzwonek lub zwykły domofon. Ale możecie to również zrobić patrząc w mały monitor i oprócz głosu, będziecie mogli również zobaczyć tą osobę. Kusząca opcja, prawda?

Jesteście właścicielami firmy, a Wsze mieszkanie mieści się w tym samym budynku, ale na poddaszu. I zamiast biegać klatką schodową w dół, gdy ktoś zadzwoni domofonem, sprawdzacie w kamerce, kto stoi przed Waszymi drzwiami.

Wideodomofon montuje się również dla własnego bezpieczeństwa. Możecie sprawdzić, kto przyjechał, ale wcale nie musicie mu otwierać. Często ludzie dzwoniący domofonami podają się za kurierów, a wcale nimi nie są. Dzięki kamerce można to zweryfikować.

O ile w małych domkach usytuowanych blisko ogrodzenia wystarczy wyjrzeć przez okno, by sprawdzić kto przyjechał, o tyle w blokach, domach na dużych działkach czy w firmach już nie jest to takie proste. A na pewno nie jest wygodne. Więc czemu nie ułatwić sobie życia?

Wideodomofon - czy warto go mieć w swoim domu?

Nowoczesne wideodomofony mają funkcję nagrywania, robienia zdjęć, obsługę kamer, monitoring, działają na wifi, odcisk palca. Można dzięki nim obsługiwać furtkę i bramę. Są ułatwieniem w życiu i sprawiają, że staje się ono zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Zerknijcie na stronę 5Tech. Oni Wam powiedzą jak sprawić, by Wasze życie właśnie takie się stało.


Wpis sponsorowany.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)