środa, 3 sierpnia 2022

Gablota i witryna muzealna - jaką najlepiej wybrać?

Gablota muzealna - jaką najlepiej wybrać?

Jesteś artystą? Dojrzałeś do tego, by Twoje prace ujrzały światło dzienne i chcesz zorganizować swoją pierwszą wystawę w muzeum. A może chcesz otworzyć swoją galerię? Niezbędne będą Ci gablota muzealna, która uchroni Twoje dzieła przed ewentualnymi zniszczeniami. Jaką gablotę najlepiej wybrać?


Gablota muzealna - jaką najlepiej wybrać?

Gablota muzealna musi spełniać określone standardy i wymogi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zarówno pod względem użytych do jej produkcji materiałów, jak i zamknięcia - ono również nie może być przypadkowe.

Zamawiając gabloty muzealne należy zwrócić uwagę na to, z czego są wykonywane, ich szczelność, zagrożenie korozyjne, przepuszczanie światła oraz wilgotności. Muszą być również wykonane ze szkła bezpiecznego o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Chodzi tu przede wszystkim o bezpieczeństwo eksponatu, a także zwiedzających. Jak wiadomo różne sytuacje mogą się zdarzyć na wystawie i trzeba być do nich przygotowanym.

Gablota muzealna - jaką najlepiej wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jaka witryna muzealna będzie idealna dla Ciebie to wiedz, że nie może być to przypadkowy wybór i najlepiej skontaktować się w tej sprawie z ekspertami, którzy podpowiedzą Ci, co powinieneś wybrać, a z czego zrezygnować.


Wpis sponsorowany.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)