wtorek, 2 sierpnia 2022

Rozwód - jak się do niego przygotować?

Rozwód - jak się do niego przygotować?

Bywają w życiu takie chwile, gdy to co sobie przysięgaliśmy kiedyś przestaje mieć znaczenie. Miłość się kończy, a małżeństwem jest się tylko na papierze. W takiej sytuacji rozwód jest nieunikniony. Jak się do niego przygotować?


Rozwód - jak się do niego przygotować?

Decyzja o rozwodzie jest trudna, przykra, ale czasami nie ma wyjścia i trzeba przeprowadzić tą procedurę, by iść do przodu i nie oglądać się za siebie. Najprościej jest, gdy nie ma się dzieci, wspólnych nieruchomości, a to co zgromadzone podczas małżeństwa, da się bez trudu podzielić. Gorzej, gdy ma się duży wspólny majątek, są dzieci, a rozwód chce się przeprowadzić z orzekaniem o winie partnera. O ile w pierwszym przypadku wystarczy jedna sprawa i nie jest to skomplikowana procedura, o tyle w drugim przypadku może być potrzebna pomoc profesjonalistów zajmujących się rozwodami.

Rozwód - jak się do niego przygotować?

Jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia i poszukujesz wsparcia przy przeprowadzeniu procedury rozwodowej, podziale majątku, ustalenia kontaktów z dzieckiem, wyegzekwowania alimentów, to powinieneś skontaktować się ze specjalistami z kancelarii adwokackiej, którzy zajmą się twoją sprawą. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze prawnika zajrzyj na stronę internetową https://www.rozwodznia.pl/. Znajdziesz tam praktyczne informacje, które pozwolą Ci przygotować się do rozmowy z prawnikiem i wspólnego ustalenia planu działania.
Wpis sponsorowany.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)