sobota, 29 października 2022

"Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja

"Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja


Zanim przeczytam ostatnie zdanie Efektu Ericka, to naprawdę zejdę na zawał. Autorka coraz mocniej gnębi bohaterów, a mnie przyprawia o palpitacje serca. Ale pewnie gdy to wszystko się skończy, to będę tęsknić za bohaterami tej serii. Przed Wami tom 11 Pink Book o tajemniczym tytule "Walka o szczęście" autorstwa K.N. Haner."Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja

Erick zabrał Meg i Adama do swojego domu w New Jersey. Robi wszystko, żeby matka jego syna stanęła na nogi i zapomniała o horrorze, który zgotował jej Filip. Dziewczyna z dala od wspomnień rozkwita, postanawia zawalczyć o siebie i szczęście swojego dziecka i… przyjmuje oświadczyny Brayana.

I kiedy razem ze swoim narzeczonym planują huczny ślub, Erick, idąc jej śladami, zaczyna spotykać się z pewną olśniewającą Anastazją. To oczywiście nie podoba się Meg.

Do czego może doprowadzić zazdrość? I czego właściwie chce panna Donell?

"Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja

Miało być już dobrze. Miało, ale niestety nie jest. W tej części Megan dowie się, że jej życie znowu wywróci się do góry nogami. Będzie planować ślub z Brayanem, ale nadal ciągnie ją do Ericka. A ten przygruchał sobie piękną Anastazję, której pojawienie się w rezydencji Evansa doprowadza Meg do szału. Czyżby była dalej zazdrosna?

Efekt Ericka czytałam w pierwowzorze i chyba żadna z serii nie wzbudzała we mnie tyle emocji, co ta opowieści. W każdej części jest jakaś drama. W każdej ktoś obrywa, jest jakieś nieszczęście, a bohaterowie cierpią. I wcale się nie dziwię, ponieważ książki są autorstwa Królowej Dramatów, a ten tytuł do czegoś zobowiązuje.

"Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja

"Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja

Mega wkurza mnie swoim niezdecydowaniem. Uważam, że to ona jest największym problemem tej serii. Jest niezdecydowana, krzywdzi osoby ze swojego otoczenia i to jej błędne decyzje doprowadzają do tragedii. Dziewczyna bawi się uczuciami innych. Przyjmuje zaręczyny Brayana, a kocha i innego faceta. Dlaczego nie umie się zdecydować? Moim zdaniem powinna wrócić do Ericka, wziąć z nim ślub i zakończyć pasmo nieszczęść.

Ale niestety nie mogę tego zrobić. Zresztą ona jest tak roztargniona i zakręcona, że sama nie wie, co jest dla niej dobre.

Szykujcie się na prawdziwie zwariowaną cześć i mnóstwo związanych z nią emocji. Mi zazwyczaj towarzyszył gniew.

"Walka o szczęście" Efekt Ericka tom 11 K.N.Haner - recenzja


Ciekawa jestem ja Wy zareagujecie na to co przygotowała dla Was Kasia.


Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję wydawnictwu Purple Book.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)