wtorek, 15 listopada 2022

Jaki jest najlepszy probiotyk dla całej rodziny?

Jaki jest najlepszy synbiotyk dla całej rodziny?

Na polskim rynku jest wiele suplementów diety różnego rodzaju. Sama gdy wchodzę do apteki to dostaję oczopląsu i nie wiem co wybrać. To zrozumiałe. O suplementach diety Compliflora pisałam Wam nie raz, a w tym wpisie przyjrzymy się bliżej Compliflorze family. 


Jaki jest najlepszy probiotyk dla całej rodziny?

Compliflora family to synbiotyk czyli połączenie probiotyku i pożywki potrzebnej do jego wzrostu. Przeznaczona dla całej rodziny: dorosłych, dzieci i niemowląt. Połączenie probiotyku z prebiotykiem ma działanie synergistyczne i sprzyja przywróceniu prawidłowej flory jelit.

Compliflora family dostarcza potężną porcję żywych kultur bakterii. Dodatkowo nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Zawiera dwa szczepy bakterii kwasu mlekowego, które kolonizują jelito cienkie (Lactobacillus rhamnosus GG) i jelito grube (Bifidobacterium lactis) oraz żywe kultury drożdżowe (Saccharomyces boulardii). W składzie suplementu znajdziemy również oligofruktozę, która jest specjalną odżywką dla bakterii. Kapsułka Dr Caps® o spowolnionym uwalnianiu pomaga chronić składniki zawarte w produkcie przed niekorzystnym działaniem kwasu żołądkowego. Dzięki czemu kapsułka dociera w miejsce przeznaczenia i dopiero tam zaczyna się proces uwalniania. 

Jaki jest najlepszy probiotyk dla całej rodziny?

Zaletą kapsułek jest również to, że osoby które mają problem z ich połknięciem, mogą przyjąć samą zawartość wymieszaną z odrobiną płynu.

Jakie jest przeznaczenie suplementu Compliflora family ?

Antybiotykoterapia, osłabienie organizmu, biegunka, wzmocnienie odporności. 

Skład: Saccharomyces boulardii, nośnik- hydroksypropylometyloceluloza, oligofruktoza, Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Bifidobacterium lactis DSM10140, substancja żelująca - guma Gellan, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu.

Znacie Compliflorę family?

Wpis reklamowy.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)