środa, 9 listopada 2022

Windykacja - co powinieneś o niej wiedzieć?

Windykacja - co powinieneś o niej wiedzieć?


Z roku na rok przybywa osób, które zalegają ze spłatą należności. Ogromny wzrost inflacji w porównaniu do ubiegłych lat jeszcze przyczyni się do tego, że ludzi nie będzie stać na spłatę zadłużeń. Co zrobić w sytuacji gdy nie możemy wyegzekwować należnych nam należności? Zdecydowanie jest to sprawa dla windykatora.


Windykacja - co powinieneś o niej wiedzieć?

Windykacja w Polsce jest jak najbardziej legalna, jeśli podczas procesu windykacyjnego korzysta się z metod, które są zgodne z polskim prawem. Jest to wygodniejszy i skuteczniejszy sposób na wyegzekwowanie należności niż sprawa w sądzie. Windykację dzieli się na polubowną, sądową lub komorniczą, z czego to ta trzecia wzbudza największy w dłużnikach strach. Komornicy słyną z tego, że z nimi się nie dyskutuje. Jak dłużnik nie płaci, to konfiskowane jest jego mienie.

Windykacja - co powinieneś o niej wiedzieć?

Nie należy bać się windykacji, oczywiście jeśli jesteście po tej drugiej stronie i to Wy nie możecie wyegzekwować od dłużnika spłaty zadłużenia. Zamieszczam Wam link do strony https://www.aif.com.pl/windykacja/, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje odnośnie windykacji i jej rodzajów oraz dowiecie się, gdzie szukać pomocy, gdy chcecie odzyskać swoje pieniądze.Wpis sponsorowany. 

1 komentarz:

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)