piątek, 11 listopada 2022

Co zrobić, gdy dopadnie nas chrypka i ból gardła?

Co zrobić, gdy dopadnie nas chrypka i ból gardła?

Jesień to piękna pora roku. Świat zachwyca nas kolorami. Ale jesień to również bardzo zdradliwa pora roku. Przeziębienie i choroby tylko czekają za rogiem, by nas dopaść. Jesień to czas, kiedy chorujemy dużo, a złapać przeziębienie wcale nie jest trudno. Nie wiem jak u Was, ale u mnie najczęściej zaczyna się ono od bólu gardła. Boli, piecze, mam problemy z przełykaniem, jedzeniem i mówieniem, czasami występuje również chrypka. Ale ból gardła wcale nie musi oznaczać choroby. 

Przyczyny bólu, suchości i podrażnień gardła, mogą mieć różne podłoża. Występują najczęściej u osób nadmiernie używających głosu np. nauczyciele. Mogą być skutkiem palenia papierosów, alergii, zanieczyszczonego powietrza. Mogą być również spowodowane przez przebywanie w klimatyzowanym lub nadmiernie ogrzewanym pomieszczeniu. 


Produktem, który może Wam pomóc w problemach z gardłem, wywołanym powyższymi czynnikami jest GeloVox. Są to tabletki do ssania na gardło, które zapewnią ochronę błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Stosuje się je w celu złagodzenia dolegliwości takich jak suchość gardła, chrypka, drapanie w gardle lub jego podrażnienie. A także przy suchym nieproduktywnym kaszlu. 

Jak działa GeloVox? 

Podczas rozpuszczania tabletki w jamie ustnej tworzy się specjalny kompleks hydrożelowy, który zawiera kwas hialuronowy znany ze swoich właściwości nawilżających. Kompleks ten przylega do błon śluzowych, ochraniając podrażnione miejsca. Ponadto tabletki powodują intensywną stymulację wydzielania śliny, co jest ważne w rozprowadzeniu utworzonego kompleksu hydrożelowego. 

Tabletki mają łagodny mentolowo - wiśniowy smak. 

Co zrobić, gdy dopadnie nas chrypka i ból gardła?

Skład: Ksantan, karbomer, hialuronian sodu, pozostałe składniki: izomalt, wodorowęglan sodu, ksylitol, kwas cytrynowy, makrogol, substancje smakowe (wiśnia, mentol), monowodorofosforan potasu, stearynian cynku, dwutlenek krzemu, sukraloza.

Nie zawiera cukru, laktozy, glutenu ani dodatków pochodzenia zwierzęcego.

Opakowanie: 10 lub 20 tabletek. 

Zaleca się stosowanie do 6 tabletek dziennie. 
A WY Co używacie, gdy dopadnie Was chrypka, podrażnienie lub drapanie w gardle?


Wpis sponsorowany.

  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)