środa, 9 listopada 2022

Bezpieczeństwo na budowie to podstawa

Bezpieczeństwo na budowie to podstawa

Bezpieczeństwo przede wszystkim - nie ważne czy pracujesz na wysokości czy na ziemi przy maszynie, a może wykładasz towar w sklepie. Twoja praca ma być bezpieczna, a pracodawca ma Ci to bezpieczeństwo zagwarantować. Oczywiście wypadki w pracy się zdarzają, ale w przypadku budowy, taki wypadek może równać się śmierci pracownika. Dlatego wszelkiego rodzaju wypadki należy zminimalizować i dobrze się przygotować do tego, by im zapobiec.


Bezpieczeństwo na budowie to podstawa

Strumin.pl to największy w Polsce producent podestów rozładunkowych i ekspert w dziedzinie sprzętu budowlanego i konstrukcji stalowych. Ich produkty wykorzystywane są na największych polskich budowach. Są bezpieczne i mają za zadanie ograniczyć do zera wypadki pracowników w pracy na wysokości. W swojej ofercie firma również posiada systemy asekuracji, gwarantujące bezpieczną pracę na wysokości. Firmie zaufało wielu polskich przedsiębiorców i deweloperów budujący swoje osiedla mieszkaniowe, a także firmy budujące domy i wieżowce.

Bezpieczeństwo na budowie to podstawa

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. A oni mogą pochwalić się tym, że ich produkty są bezpieczne, wykonane z materiałów, które łatwo montować i przewozić, a także przenosić. W ofercie mają również wiaty budowlane, szubienice, linie życia, siatki LiteMESH i skrzynie antywłamaniowe.
Wpis sponsorowany. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)