piątek, 16 grudnia 2022

Gdzie kupić kamienie jubilerskie do robienia biżuterii?

Gdzie kupić kamienie jubilerskie do robienia biżuterii?


Ręcznie robiona biżuteria od zawsze zachwycała, ponieważ nie jest sztuką kupić coś produkowanego w tysiącach egzemplarzy. Sztuką jest stworzyć biżuterię unikatową, która będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. A taka właśnie jest zrobiona z kamieni naturalnych.Gdzie kupić kamienie jubilerskie do robienia biżuterii?

Podoba Wam się ręcznie robiona biżuteria i chcielibyście również zacząć tworzyć takie rękodzielnicze cuda? Jednym z kamieni jubilerskich, z których można stworzyć przepiękne naszyjniki, kolczyki czy inne biżuteryjne ozdoby, jest agat. Występuje on w wielu odcieniach i można kupić go już poddanego obróbce i gotowego do wykorzystania w wyrobach jubilerskich. Zarówno różne rodzaje, jak i kolory czy kształty tego kamienia znajdziecie na stronie https://www.gal-art.pl/category/kamienie-jubilerskie/f_agat. Zachęcam Was do jej odwiedzenia. Mają tam naprawdę ogromny wybór kamieni, a także półfabrykatów potrzebnych do stworzenia unikatowej biżuterii.

Gdzie kupić kamienie jubilerskie do robienia biżuterii?

Tworzenie rękodzieła to zarówno frajda jak fantastyczne hobby, które może przekształcić się w dodatkową pracę zarobkową. Wiele osób tworzy naprawdę cudowne wyroby, które później klienci noszą z prawdziwą przyjemnością.


Wpis sponsorowany.


 

10 komentarzy:

 1. Od zawsze podobała mi się biżuteria z kamieniami. Ma w sobie wiele uroku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy sama nie robiłam biżuterii. Kamienie zawsze będą na topie

  OdpowiedzUsuń
 3. Znajoma zajmuje się robieniem biżuterii z różnych kamieni, więc polecę jej też ten sklep.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przypomniałaś mi jak odprężające jest robienie biżuterii. Ja zwykle robiłam z plastikowych elementów, ale do dziś mam piękne wiszące kolczyki, które uwielbiam nosić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zawsze chciałam robić biżuterię, ale kompletnie nie mam do tego smykałki. Znajoma robi, więc podeślę jej wpis.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym umieć robić samej biżuterię, tak wiele cudownych mini skarbów czeka na ukazanie ich piękna, kiedyś może w końcu się do tego przymierzę. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł. Ja bym kupiła je siostrze, bo ona ma dryg do robienia takich rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 8. Podziwiam wszystkich rękodzielników tworzących biżuterię. A kamienie jubilerskie są piękne. Jednak ja skuszę się już na gotowce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś bardzo lubiłam takie kreatywne zabawy, potem dzieci zabrały mój czas, ale teraz, kiedy trochę podrosły, chętnie bym do nich wróciła.

  OdpowiedzUsuń
 10. Brałam kiedyś udział w takich warsztatach i bawiłam się świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)