czwartek, 29 grudnia 2022

"Mężczyzna z bliznami" Sekrety i namiętności 4 Meghan March - recenzja

"Mężczyzna z bliznami" Sekrety i namiętności 4 Meghan March - recenzja

Czy możliwie jest by największy dupek i palant Nowego Orleanu zakochał się? Wszyscy, którzy znają Lucasa Titana wiedzą, że on kocha tylko pieniądze i samego siebie. Wszystko zmienia się w momencie, gdy mężczyzna spotyka Yve Santos. Zapraszam Was na recenzję częstego tomu serii Sekrety i namiętności autorstwa Meghan March.


"Mężczyzna z bliznami" Sekrety i namiętności 4 Meghan March - recenzja

Lucas Titan był paskudnym, bogatym palantem, który żelazną pięścią rządził własnym życiem i swoim imperium. Wszystko musiał mieć pod kontrolą - zarówno siebie, jak i otoczenie. Z biegiem lat stał się brutalny, przyzwyczaił się, że każde jego polecenie jest natychmiast spełniane. Na pewno nie był typem rycerza ratującego damę w potrzebie. Raczej czarnym charakterem. I bardzo mu odpowiadało, że świat dostrzegał przede wszystkim jego blizny i antypatyczne zachowanie.

Czego z pewnością nie można było powiedzieć o ślicznej, seksownej Yve Santos. Była upartą twardzielką, wysoko ceniła sobie niezależność. Nigdy nie uchylała się od walki i zawsze prezentowała imponującą pewność siebie. Nawet wtedy, gdy jej świat, który odbudowała z takim trudem, miał właśnie runąć. Sytuacja stawała się groźna, jednak Yve postanowiła się nie poddawać i dalej robić swoje.

Lucas od pierwszej chwili rozumiał, że to nie przypadek zetknął go z tą wspaniałą dziewczyną. Pociągała go jak żadna inna kobieta. I on obudził w Yve dzikie pożądanie. Ale ona niczego od niego nie chciała. Żadnej pomocy. A przecież to, czego obawiała się najbardziej, zbliżało się nieuchronnie i bezlitośnie...

Do czego się posuniesz, aby zdobyć to, czego pragniesz?

"Mężczyzna z bliznami" Sekrety i namiętności 4 Meghan March - recenzja

Meghan March do tej pory pisała trylogie lub dylogie, a tu mamy serię, która na chwilę obecną ma 7 części. Szósta i siódma są już w zapowiedziach wydawnictwa Editio Red, więc to tylko kwestia czasu jak będę mogła je przeczytać. Zaskakujące jest również to, że książki są coraz dłuższe. Ten tom ma 360 stron, co jak ma autorkę jest sporo. Ale to dobrze, bo lubię czytać książki Meghan March i zawsze sprawiają mi one ogromną frajdę. 

"Mężczyzna z bliznami" Sekrety i namiętności 4 Meghan March - recenzja

Tym razem bohaterami są osoby, które nigdy nie powinny były się spotkać, a tym bardziej iść ze sobą do łóżka. Ale Yve dochodzi do wniosku, że skoro było dobrze, to może zaproponować temu mężczyźnie układ. Przyjacielski seks. Ale tylko wtedy, gdy dziewczyna będzie miała na to ochotę. Od tego momentu rozpoczyna się pełna schadzek i namiętności przygoda dwojga ludzi z dwóch różnych światów. Niestety demony przeszłości, które były uśpione przez dziesięć lat budzą się z krzykiem. Są głodne i wychodzą na żer. Pamiętają smak krwi Yve i jej strach, którym bardzo długo się syciły. Zamierzają znowu tego posmakować.

"Mężczyzna z bliznami" Sekrety i namiętności 4 Meghan March - recenzja

Kolejna świetna książka, która wyszła spod pióra mojej ulubionej autorki romansów zagranicznych. Mam jej wszystkie książki i zamierzam je dalej kolekcjonować. Ich czytanie sprawia mi dużą przyjemność, a to wszystko przez niezwykle przyjemny styl pisania autorki, który z każdą kolejną książką podoba mi się coraz bardziej. Jeśli mam wybierać między dylogiami czy trylogiami to zdecydowanie wolę jednotomowe historie tej serii. Tym bardziej, że książki są dość grube, więc każdą historią można się odpowiednio nasycić.


Obecnie czytam piąty tom serii i zapowiada się jeszcze lepiej niż czwarty.


Książka pochodzi z mojej prywatnej kolekcji.
 
4 komentarze:

 1. Nie mam jeszcze tej części, a jak wiesz, podobnie jak Ty jestem ogromną fanką twórczości Meghan, więc muszę ją szybko zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 2. ta ksiązka jest na mojej liśćie mam nadzieję, że niedługo uda mi się przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 3. To dobrze, że jak na autorkę jest to obszerna pozycja. Na pewno nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam książki tej autorki i zawsze chętnie sięgam po jej powieści, jednak aktualnie muszę się uporać z zaległościami, szczególnie że niebawem znowu będę miała mniej czasu na czytanie. Nie mniej jednak tytuł zapisuję sobie na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)