czwartek, 15 grudnia 2022

Zadaszenia tarasowe wykonane z poliwęglanu trapezowego


Własny taras w ogrodzie to najlepsze co może być. Można na nim usiąść, wypić kawę, zrelaksować się i odpocząć. Ale w Polsce mamy pogodę jaką mamy i często z pięknej letniej czy wiosennej robi się pogoda burzliwa. A na tarasie meble, poduszki szklany stolik... Co w takiej sytuacji zrobi? Zamontować dach nad tarasem i najlepiej wykonany z poliwęglanu trapezowego.Poliwęglan trapezowy to odporne na warunki atmosferyczne tworzywo, które możecie zakupić w dwóch wariantach kolorystycznych: bezbarwne i zadymione. Jest to tworzywo, z którego wykonuje się zadaszenia tarasów, wejść do altanek czy dachy zimowych ogrodów, szklarni czy domków narzędziowych, a także chłodni kominowych, wiat garażowych czy nawet przystanków. Materiał ten jest odporny na wodę, promieniowanie UV czy wiatr oraz wysokie lub niskie temperatury ( -30 stopni / + 60 stopni).


Teraz nie musicie zastanawiać się co będzie, gdy spadnie śnieg lub deszcz, bowiem nic nie zaleje czy nie zasypie waszego tarasu. Takie dachy są również bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy nie mamy miejsca do przechowywania mebli tarasowych. Wystarczy je zsunąć na zimę w jedno miejsce i przykryć, by się nie kurzyły. Gdy taras jest zadaszony, to spokojnie mogą na nim stać cały rok. A wy możecie dłużej cieszyć się urokami Waszego tarasu czy balkonu i nie musicie kończyć imprezy, bo nagle zaskoczył Was dreszcz.
Wpis sponsorowany.


 

4 komentarze:

 1. Jestem przekonana, że takie zadaszenie tarasu jest dobrym rozwiązaniem i dobrze jest mieć je na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem u siebie, może w przysżłosci wykonamy
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że projektując dom, warto wziąć pod uwagę częściowe wykorzystanie ogrodu i stworzenie takiej strefy pod zadaszeniem, które przede wszystkim będzie odporne i bardzo wytrzymałe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Żebym miała taras, to pewnie skorzystałabym z takiego rozwiązania. Na działce mam zadaszenie, ale połączyliśmy je z dachem domku, więc leżą dachówki na nim.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)