wtorek, 10 stycznia 2023

My się zimy nie boimy..., czyli o tym co nosić zimą, by nie zmarznąćZima w tym roku zdecydowanie ma wiosenną aurę. Musimy być jednak przygotowani na to, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i pogoda może nas zarówno bardzo rozczarować jak i zachwycić. Czy w Waszych szafach są ubrania i dodatki, dzięki którym powrót zimy będzie Wam nie starszny.Zakupy na ostatnią chwilę? Nikt z nas tego nie lubi. Do tej pory było w miarę ciepło, nie licząc oczywiście tych kilku dni ze śniegiem. Ale czy to prawdziwa zima była? Raczej jej przedsmak. Jak zapewne widzieliście w telewizji, w USA zima rozszalała się na dobre i istnieje prawdopodobieństwo, że i do nas zawita śnieg i mróz. Dzieciaki zapewne się ucieszą, ale czy Wy jesteście na to gotowi?


Szalik, czapka, sweter, ciepłe skarpetki, a także i rękawiczki to must have zimowych miesięcy. Nigdy nie wiadomo, kiedy spadnie śnieg i zrobi się naprawdę zimno. Nie tylko dzieci muszą się ciepło ubierać. My dorośli również musimy pamiętać o tym, że przemarznięcie to nic przyjemnego i często doprowadza do choroby. A lepiej cieszyć się piękną zimową aurą z dzieckiem na sankach lub na nartach niż w domu pod ko https://pamami.pl/ cem i z temperaturą. Jeśli jeszcze nie macie swojego zimowego niezbędnika, to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://pamami.pl/. Oni z przyjemnością otulą Was ciepłem i sprawią, że tej zimy na pewno nie zamarzniecie.


Wpis sponsorowany.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam kozaki. Chociaż nie lubię zimna i kiedy jest mokro. Ale musimy jakoś tą zimę przetrwać

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedni ubiór to podstawa. Niestety w mojej części kraju zima daje po sobie poznać.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)