poniedziałek, 1 maja 2023

Zestaw LEGO City elektryczny samochód sportowy - TaniaKsiazka.pl

Wpis reklamowy / reklama 


Zestawów LEGO w naszym domu nigdy za wiele i choć do tej pory większość składałam ja, to już pewnie wiecie, kto złożył następny. Przed Wami elektryczny samochód sportowy, który sprawił moim chłopcom wiele frajdy.LEGO to wspaniała zabawa dla dużych i małych. W moim domu wszyscy kochają LEGO, tylko nie możemy się dogadać, co byśmy chcieli następnego zamówić. Mi się marzy orchidea a mój syn powiedział, że ma być samochód. Mąż by pewnie jakiś większy gabaryt poskładał, ale tym razem stanęło na samochodzie, z którym moje dziecko się nie rozstaje. Mąż poskładał a syn zachwycony. Czego chcieć więcej?
W zestawie LEGO City elektryczny samochód sportowy po złożeniu otrzymujecie samochód, dystrybutor paliwa oraz jednego ludzika. Dodatkowo jest oczywiście instrukcja, która jest banalnie prosta. Ze wszystkich klocków LEGO i legopodobnych uważam, że ta marka ma najlepsze i najbardziej czytelne instrukcje. I choć oczywiście można kupić tańsze zamienniki tych klocków, to oryginały się najlepiej składa, dlatego mamy ich w domu najwięcej.

W pudełku są trzy elementy samochodu luzem, trzy woreczki z klockami oraz instrukcja do składania klocków. Złożenie całości zajmuje mniej niż pół godziny.


Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia mojego syna, który obraził się jak chciałam mu cyknąć fotkę z samochodem. Zamawiać i składać już mogę ale zdjęć robić nie. Nie wiem jak Ci rodzice namawiają dzieci do zdjęć. U nas zawsze jest to samo.
Jeśli tak jak my lubicie składać zestawy klocków LEGO i nie macie pomysłu, co następnego złożyć, to wpadniecie do działu LEGO księgarni TaniaKsiazka.pl. Mają też bardzo fajne serie dla kobiet z kwiatami, więc zamiast żywego kwiatka można kupić swojej połówce kwiatek do składania. Nie pogniewałabym się na taki prezent.


Wpis powstał we współpracy z księgarnią TaniaKsiazka.pl.

6 komentarzy:

 1. Myślę, że zestawy Lego to idealna propozycja prezentu dla odbiorców w różnym wieku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super zestaw! Dużo zabawy dla całej rodziny przy budowie tego auta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać że ten samochód świetnie się prezentuje idealny na półeczkę do podziwiania
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny zestaw, który nawet mojej córce by się spodobał. Ona podobnie jak mój syn, kocha klocki LEGO i mogłaby je układać cały czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj to fakt, LEGO to zabawa dla każdego. Ja gustuje w zestawach LEGO Star Wars, ale muszę przyznać, że ten zestaw jest bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)