wtorek, 18 lipca 2023

Minecraft "Jak to narysować" oficjalny przewodnik


Czy mamy tu jakiegoś fana gry Minecraft? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Mam dla Ciebie coś ekstra. Coś, co napewno Ci się spodoba. Oficjalny przewodnik ze świata Minecraft, który nauczyć Cię jak rysować poszczególne elementy gry. Niemożliwe? Z tą książką wszystko jest możliwe.
Każdy gracz Minecrafta na pewno choć raz zastanawiał się jak powstaje jego ulubiony wirtualny świat. Niewątpliwie ktoś, kto wymyślił, zaprojektował i stworzył tę grę może mówić o swoim wielkim sukcesie. Ale jak to wszystko powstało? No jak to jak? Trzeba było wszystko narysować. I teraz Ty możesz nauczyć się rysować, to co najbardziej podoba Ci się w tej grze. Wystarczy tylko, kartka, ołówek oraz podręcznik Minecrafta "Jak to narysować".

Ale nie myśl sobie, że to tylko podręcznik dla początkujących lub zaawansowanych. To książka dla każdego fana Minecrafta, który swoją pasję do gry chce również przenieść do życia codziennego. Rysowanie wytęrza umysł, ale jednocześnie pozwala mu się zrelaksować. Jest dużo bezpieczniejsze i bardziej angażujące niż gra. I przede wszystkim rozwija umiejętności manualne, czego nie można powiedzieć o grze komputerowej.
Drogi fanie Minecrafta, ołówki, gumki, linijki w dłoń i do dzieła. Pokaż, że możesz być najlepszy jeszcze w czymś innym niż klikanie myszką. Pokaż, że jesteś Tworcą i narysuj swój własny świat.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.

1 komentarz:

  1. Chętnie bym przygarnęła taką ksiażkę. Młody lubi rysować, a taki przewodnik krok po kroku to świetna sprawa

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)