piątek, 21 lipca 2023

Zbuduj dom Muminków z DeAgostini

 Wpis reklamowy/ sponsorowany 


Nie znam nikogo, kto nie słyszałby o Muminkach. Nawet mój sześcioletni synek uwielbia tą bajkę, choć do tej pory zna ją tylko z książek. Muminki to historia i magia w najprawdziwszym znaczeniu tego słowa. Opowieść o Dolinie Muminków była modna ponad 30 lat temu, gdy byłam mała i będzie modna za kolejne 30. Czemu? Dlatego, że bohaterów Doliny Muminków nie da się nie kochać.

Przyznaj się, ile razy marzyłeś, by wejść do domu Muminka i spróbować przysmaków jego mamy? Ile razy marzyłeś, by coś spocić z Bobkiem? Ile razy bałeś się Buki? Ile razy marzyłeś, by poznać wszystkie wyprawy Włóczykija czy poganiać się z Małą Mi? Ja marzyłam o tym wiele razy, dlatego nie mogłam się powstrzymać i...

...razem z DeAgostini będę budować najprawdziwszy Dom Muminków.

A wiesz, co jest w tym najlepsze? Ty też możesz go zbudować i postawić u siebie w domu czy mieszkaniu. Ale musisz się przygotować na ciężką pracę, bowiem budowanie domu, to nie przelewki.


DeAgostini znają chyba wszyscy, a ich niektóre kolekcje rozchodzą się jak świeże bułeczki. Tak było właśnie z D
domem Muminków, którego pierwsza partia sprzedała się szybciej, niż wszyscy zakładali. Na szczęście można go ponownie zamówić i najlepiej zrobić to w subskrypcji.

Zalelety subskrypcji:
  • Nie musisz się martwić, że przegapisz jakiś numer, bowiem wszystkie będą przychodzić do Ciebie do domu
  • Otrzymasz specjalne prezenty dla subskrybentów, których nie otrzymają osoby kupujące numery pojedynczo.
  • Otrzymasz specjalny rabat na zamówienie przeznaczony tylko dla subskrybentów.

A jeśli wybierzesz ofertę PREMIUM, to otrzymasz dodatkowe figurki, akcesoria i matę do domu Muminków. Wystarczy dopłacić tylko 5 zł do numeru począwszy od trzeciego.

Uwaga! Zamów kolekcję w przedsprzedaży pod linkiem -> https://tinyurl.com/muminkipromo i wprowadź swój kod -> MUMINKIPROMO2023 do zamówienia. Otrzymaj wyjątkowy prezent - książkę „Opowieści z Doliny Muminków”.


A teraz zajrzyjmy do środka domu Muminków.
To jak, będziesz budował dom Muminków razem ze mną? 

1 komentarz:

  1. Muminki to już kultowa bajka. Znają ją nawet moje dzieci. Jednak z tego, co słyszałam, to największą popularnością cieszy się w krajach skandynawskich, w szczególności w Norwegii. Tam do tej pory na szeroką skalę można spotkać różne gadżety dotyczące tej bajki. Co do domku - świetny! Wygląda przepięknie. Tylko widać, że składanie go nie należy do najłatwiejszych. Może to fajny pomysł na zabawę ze swoim dzieckiem? :) Dzięki za inspirację!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)