poniedziałek, 4 marca 2024

"Passion" Nana Bekher

"Passion" Nana Bekher

Dzień dobry w poniedziałek. Czemu zawsze jak mam jechać do pracy jest mokro i zimno? Nie znoszę takich poniedziałków. Do tego w domu szpital, a i ja już zaczynam kasłać. Zdecydowanie nie znoszę takich poniedziałków 😭😭😭Za to bardzo lubię książki z serii LOVE&WINE Nany Bekher. Wczoraj skończyłam czytać drugi tomi tak jak w przypadku pierwszego, jestem zachwycona ♥️🍷🍇🍾


"Passion" Nana Bekher

"Passion" Nana Bekher

Zwróćcie uwagę na okładki, prawda, że są piękne? Żałuję, że nie możecie zobaczyć ich lakierowanych zdobień. Wydawnictwo Love Book zawsze mnie zachwyca wydaniem swoich książek. A co do samej historii, to jest kontynuacją pierwszego tomu, więc koniecznie musicie najpierw przeczytać "Secret", a dopiero później sięgnąć po "Passion". Absolutnie nie można zrobić tego w odwrotnej kolejności, ponieważ wydarzenia w obu książkach ułożone są chronologicznie.


Bohaterką pierwszej części jest Callie Tumbler i spotkacie ją także w kolejnej książce. Ale w "Passion" stery na ranczo przejmuje jej brat Grant, który po burzliwym rozstaniu z kobietą wraca do rodzinnej posiadłości. A tam jego wzrok ponownie kieruje się na córkę Pastora - Isę. Co z tego wyniknie?

Wyniknęło wiele, tego możecie być pewni. Jest interesująco, gorąco, namiętnie, a pod koniec nawet niebezpiecznie, ponieważ przeszłość Granta i jego szemrane interesy z facetem Callie, znowu odbijają się wszystkim czkawką.Nana kolejny raz mnie nie zawiodła. Lubię jej książki, choć nasze pierwsze spotkanie nie należało do udanych. Potem było już dużo lepiej, a teraz z przyjemnością sięgam po kolejne propozycje jej książek dla kobiet.

Dokładnie tak, zarówno "Secret" jak i "Passion" to pełne namiętności ale i nieprzewidzianych zwrotów akcji historie dla płci pięknej. Myślę, że mężczyźni mogliby powiedzieć, że nic nie warte. Ale ja się z tym nie zgadzam, ponieważ można się przy nich odstresować, wyluzować i zrelaksować. A przecież o to chodzi w czytaniu, prawda?


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)