poniedziałek, 8 października 2018

Strobe&Glow Highlighter od Revers Cosmetics


Witajcie Kochani!
Dziś będzie kolejny post o makijażu. Pisałam Wam już wielokrotnie, że lubię jak na mojej twarzy coś się błyszczy. Nie mylić proszę ze święceniem, bo tego akurat nie lubię. Lubię za to bardzo rozświetlacze. Nie ważne czy na dworze zima czy lato, mój makijaż ma być promienny. W rozświetlaczach preferuję ciepłe tony i chętnie wybieram te lekko różowe czy w kolorze złota. I oczywiście bardzo lubię rozświetlacze w kamieniu, choć ostatnio również polubiłam te płynne. Ale dziś o płynnych nie będzie, a dzięki Revers Cosmetics miałam przyjemność przetestować całkiem porządny rozświetlacz w kamieniu.


Strobe & Glow Highlighter to produkt zamknięty w plastikowe opakowanie u dołu czarne z przezroczystym wieczkiem. Trochę denerwuje mnie jego zamknięcie, bo ciężko go otworzyć. Trzeba włożyć pod nie paznokieć, bo inaczej ani rusz. Rozświetlacz wygląda jak puder prasowany i jest dość twardy. Ale to nawet lepiej, bo łatwiej jest nim pracować. Do testów wybrałam kolor 04 Harmony i jest to kolor ciepły, lekko różowy. Czyli idealny do mojej karnacji i najlepiej czuję się w tym kolorze. W ofercie marki są jeszcze 3 inne kolory, także spokojnie dobierzecie dla siebie odpowiedni odcień.


Rozświetlacz łatwo się aplikuje na skórę za pomocą małego miękkiego pędzla i bardzo ładnie rozświetla on skórę. Po aplikacji rano trzymał się cały dzień. Nie ścierał, nie ważył. Mimo tego, że mam dość tłustą skórę, to on świetnie sobie z nią poradził.


Pod spodem prezentuję Wam filmik, gdzie widać jak fajnie rozświetla skórę.
Wybaczcie stan mojej buzi, bo ostatnio się strasznie pogorszyła i nie idzie tego ukryć niczym. Także nawet Ideal Cover nie pomógł :(:(:(:(

PS nie wiąże swojej przyszłości z zawodem kamerzysty, więc filmik jest taki jest. Ale przynajmniej możecie zobaczyć efekt na żywo. Na filmiku widać również cienie do powiek, które będę recenzować w następnym wpisie.  Znacie rozświetlacze od Revers Cosmetics?

12 komentarzy:

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)