sobota, 10 listopada 2018

Kampania mleka Humana od Streetcom


Witajcie Kochani!
Dziś będziemy na blogu robić podsumowania kampanii mleka następnego Humana, które mój syn miał możliwość przetestować dzięki  Streetcom. To oczywiście nie jest moja pierwsza kampania u nich i mam nadzieję, że nie ostatnia. Ale tym razem jest to kampania, w której uczestniczymy razem z Dzitusiem. Kampanię uważam za udaną i mówię to dlatego, że mleczko zniknęło szybko. Było pyszne i Synek się dobrze czuł po nim, a to dla mnie najważniejsze.


 Mleczko, które mieliśmy okazję przetestować zamknięte jest w nowe opakowanie, które nazywa się My Humana Pack. Na potrzeby tego wpisu porobiłam Wam bardzo dużo zdjęć pudełka, byście mogli je sobie z bliska zobaczyć. Czemu skupiłam się na tak dużej ilości zdjęć opakowania? Bo lubię się czepiać. Dla mnie jako mamy liczy się przede wszystkim wygoda. Musi być szybko i sprawnie. A czy tu jest? Oczywiście. Nie będę Wam Kochani opisywać samego mleka i jego składu bo możecie sobie to wszystko przeczytać na stronie producenta. Chciałabym za to ocenić opakowanie mleka, bo jest to produkt kluczowy Humana od dłuższego czasu i reklamowany jako najwygodniejsze opakowanie mleka ever.  Możesz zrobić mleko bez wysiłku używając tylko jednej ręki, a na drugiej trzymać maleństwo-kusi mnie producent. I wiecie co? Gdybym go spotkała, na pewno dostałby buziaka w nagrodę. My Humana Pack to wyrób pudełkowy idealny. Tak jak mi obiecali, Dzitek na jednym ręku, druga ręka mleczko robi. Pudełko wygodnie się otwiera i wygodnie zamyka. W środku mamy miejsce na miarę, która jest uroczą miarką w kształcie serduszka. Czyż to nie słodkie? Wygodnie się nią również nasypuje mleczko do butelki, bo jest nie za duża nie za mała. Co do samego mleka to ja oceniam je jako smaczne. Próbowałam, a co? Wy nie próbujcie tego, co dajecie swojemu dziecku? No właśnie :):):) Bardzo podoba mi się również to, że produkt błyskawicznie się rozpuszcza, nie robiąc gródek, co niestety inne podobne produkty robią. 

Kochani, Dzitkowi mleczko bardzo smakowało i chętnie je pił. Zresztą sami zobaczcie w jakich pozach to robił. A to zdjęcie przy bramce to już wersja Dzitkowa najedzona. Kombinuje co by tu zepsuć. Ale słodki jest prawda? Bandzior ale słodki. 

Przedstawiam Wam poniżej opis całego opakowania, na którym najlepiej widać co i jak. Pożyczyłam go sobie z przewodnika Ambasadorki na potrzeby tego wpisu.


W paczce ambasadorki oprócz opakowania mleka Humana 800 g było 10 saszetek do rozdania koleżankom i innym mamom a także ulotki.

Jeśli chodzi o podsumowanie, kampania udała nam się bardzo dobrze. Wszystkie 10 sampli z mleczkiem i ulotek rozdaliśmy zaprzyjaźnionym mamom. Raporty z rozmów wszystkie już do Streetcom wysłane i nie pozostaje mi nic innego jak czekać na następna kampanię.
Bierzecie udział w kampaniach na platformach takich jak Streetcom? A może testowaliście z nami Humana w nowym opakowaniu? Koniecznie dajcie znać w komentarzu.
10 komentarzy:

 1. jak byłam mała to piłam właśnie to mleko ze względów zdrowotnych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio trochę odpuściłam na tej platformie, ale muszę znowu tam częściej zaglądać :) Tego mleka nie używaliśmy wcześniej, a teraz nie mamy okazji, bo chłopcy już za duzi ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My na co dzień używamy Bebiko, ale to mleczko również się sprawdziło.

   Usuń
 3. Najważniejsze, że
  Dzitek zadowolony 👍👍👍

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że maluszek jest zadowolony z mleczka. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się, że smakowało i tak się sprawdziło

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)