poniedziałek, 14 grudnia 2020

"Odzyskana korona" Monika Skabara - zapowiedź PATRONAT MEDIALNY


Odzyskana korona Monika Skabara

Nie mogę uwierzyć, że styczeń już tak blisko. Ten rok był dla nas wszystkich bardzo ciężki, ale chociaż udało mi się przeczytać ponad 100 książek, tak jak sobie założyłam w styczniu. Niektóre z moich recenzji zostały docenione na tyle, że zaproponowano mi Patronaty Medialne kolejnych, wydanych już w roku 2021. Jedną z takich książek jest Odzyskana Korona Moniki Skabary. Pierwsza część, czyli Rosyjska Księżniczka jest świetna i gorąco Wam ją polecam. A jak będzie z drugą? Nie może być inaczej. Kochani, oby do stycznia!!!!


Odzyskana Korona Monika Skabara

Odzyskana Korona Monika Skabara

Odzyskana Korona Monika SkabaraOdzyskana Korona Monika Skabara

Odzyskana Korona Monika Skabara

Odzyskana Korona Monika SkabaraOpis fabuły:

Nastał nowy szef, ale przed nim cholernie wyboista droga!

Od kiedy Juri Dunajew przejął część obowiązków Saszy, myślał, że najgorsze już za nim. Co jeszcze go czeka? Pomógł przecież w przewrocie – nie w jednej, ale aż dwóch rodzinach mafijnych.
Teraz wraz z przyjacielem i prawą ręką Sergiejem osiadł w Londynie, aby stamtąd kierować rozrastającym się imperium. Bycie zwykłym żołnierzem to nic trudnego, ale rządzenie jako szef, to zupełnie inny kaliber odpowiedzialności.

Eliza Tatarczuk całe swoje życie uciekała lub ukrywała się pod kolejnymi zmyślonymi nazwiskami. Kiedy wreszcie może złapać trochę oddechu, postanawia zamieszkać w Londynie. Wie, że będzie tu bezpieczna. Przecież nie tylko ochrania ją Maksim, przy którym dorastała, ale sama potrafi dużo więcej, niż przyznałaby się nawet swojej babci. Musi tylko znaleźć pracę i przyjaciół, aby stworzyć pozory normalnego życia.

Kiedy przypadkowo nogi prowadzą ją do klubu Pandemonium, odważnie stawia wszystko na jedną kartę i daje się wciągnąć w zaskakujący, dziwny świat. Czy to ryzyko się opłaci?

Monika Skabara

Kilka słów o autorce: 

Uzależniona od kawy, muzyki, książek, filmów Marvela, Star Warsów, Dragon Balla i dobrego jedzenia. Uwielbia poznawać nowe języki, zwiedzać nowe miejsca, malować akrylami, a w ramach pozbycia się nadmiaru stresów wybrać się na trening karate. Spełniona jako żona i mama, stara się czerpać z każdego dnia garściami i cieszyć się z małych rzeczy, które przynosi los. A gdy los podkłada jej kłody pod nogi pokazuje mu środkowy palec i z uśmiechem odpowiada, że bije jak baba.

Od dwudziestu lat nałogowo czyta książki, choć jak sama twierdzi romanse były zawsze jej ulubionym gatunkiem literatury. Pisanie sprawiało jej olbrzymią radość od szkoły podstawowej, ale dopiero po trzydziestce zdecydowała się spróbować swoich sił jako autorka powieści dla kobiet.

Rosyjska księżniczka jest pierwszą powieścią, która wyszła spod jej pióra, choć już teraz wiadomo, że na tym nie poprzestanie.

Drogie czytelniczki, szykujcie się, nadciąga rok pełen nowych powieści, gorących facetów, twardych kobiet, morza namiętności!!!

Odzyskana korona Patroni Medialni

Odzyskana korona Monika Skabara


Kto czeka na książkę razem ze mną?


* Grafiki, jak i opisy nie są mojego autorstwa, ale dostałam zgodę na wykorzystanie ich w zapowiedzi książki. 11 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu. Fabuła mnie zainteresowała, dlatego chętnie sięgnę po nią po premierze. Rok 2020 faktycznie był ciężki, ale muszę przyznać, że mimo wszystko przeczytałam sporo świetnych książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje kochana, należy ci się! :) Bardzo ciekawie się zapowiada ta książka, już nie mogę doczekać się twojej opinii na jej temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. oh, mi też się marzy patronat. Co do samej książki to chętnie obejrzałabym ekranizację tej serii :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czekam już mam ją w koszyku empiku i czeka na zamówienie. Jestem ciekawa kolejnej książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Rosyjską księżniczkę" chętnie bym przeczytała, ale dopiero potem potrafiłabym określić czy czekam na kolejny tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i ilości książek, i patronatów, i tego, że tak dobrze bawisz się przy seriach, które wybrałaś do recenzji. Choć to nie mój ulubiony gatunek, to z chęcią zobaczę co w tym klubie Pandemonium (co za świetna nazwa!) się dzieje, i potem i przedtem też.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję takiego sukcesu! Myślę, że tutaj ilość czytanych książek oraz pewne znajomości pomagają w dotarciu do kogo trzeba. Życzę dalszych osiągnięć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak wiesz, uwielbiam "Rosyjską księżniczkę" i miałam okazję poznać autorkę osobiście i cieszę się, że jestem razem z Tobą wśród wyróżnionych i mamy okazję promować kolejną część :) Nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję patronatu i życzę dalszych sukcesów i jeszcze więcej patronatów ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje patronatu! Jak dla mnie to wielkie osiągnięcie! Po Twoim przedstawieniu powieści jestem zainteresowana tą fabułą.

  OdpowiedzUsuń
 11. No powiem tak fabuła mnie zainteresowała i na pewno będę miała tą książkę na uwadze. Gratuluję Ci patronatu brawo.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)