wtorek, 19 stycznia 2021

Krótkie paznokcie - prosta stylizacja z lakierami NC Nails Company.

NC Nails Company

Brr, ale zimno. Wczorajszej nocy znowu było -20. Najlepiej z domu nie wychodzić, taki ziąb. W weekend za to było pięknie i postanowiłam zrobić proste zdjęcia paznokci w zaśnieżonym ogrodzie. Wiele osób robi zdjęcia w pomieszczeniu i kolory są niekiedy lekko przekłamane. A później kupujecie lakiery i okazuje się, że nie taki kolor Wam się spodobał. W dzisiejszym wpisie najnowsza stylizacja, w której wykorzystałam lakiery NC Nails Company. 


NC Nails Company

NC Nails Company

NC Nails Company

NC Nails Company

Zdjęcia są naturalne i bez użycia filtra. Stylizacja miała być wykonana na długich paznokciach i wyglądać inaczej, ale połamałam paznokcie przy sprzątaniu i o ile w lewej ręce sobie przedłużę, to w prawej już mi to nie wychodzi. Wolę zdecydowanie przedłużać komuś jak sobie. Paznokieć palca wskazującego jest przedłużony akrylo - żelem, bo złamał się tak krótko, że nic by nie wyszło z malowania. Nie widać, że jest przedłużany i wygląda bardzo naturalnie, prawda? 

Repair Base NC Nails Company

Top mat soft touch NC Nails Company

Black Devil Nc Nails Company

Dirty Cash Nc Nails Company

Coffe Dance Latte NC Nails Company

Do stylizacji wykorzystałam nieśmiertelną Repair Base, a na wierzchu użyłam topu matowego Soft Touch.

Kolory, które użyłam to : 

Czarny - Black Devil - nakładać trzeba cienkie warstwy, ale uwielbiam go, bo ma mocny pigment i się nie marszczy w lampie. 

Żółto - zielony - Dirty Cash z kolekcji Osi Ugonoh - użyłam trzy warstwy. 

Nakrapiany - Latte - kolekcja Coffe Dance - obłędny jest ten kolor. Jeden z najnowszych w mojej kolekcji. 

Jak Wam się podoba stylizacja ? Na Instagramie dziewczyny chwalą. 

8 komentarzy:

 1. Ale piękny jest ten kolor Latte, przydałby się taki w mojej kolekcji. Podoba mi się Twoja stylizacja. Planuję na dniach ogarnąć swoje pazurki, bo odrost już jest zdecydowanie za duży. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ogólnie uwielbiam mieć długie paznokcie jednak gdy czasami odpoczywam od hybryd to są one krótkie. Twoje prezentują się pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, ten nakrapiany jest w dechę! Nie wiem czy bym taki zestaw wybrała, ale nakrapiany na bank znalazłby się w mojej kosmetyczce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda ślicznie, ale wcale nie sprawia wrażenie prostej :) Przyznam, że bardzo dawno nie malowałam paznokci, zawsze sobie powtarzam, że sobą się zajmę, jak dzieciaki trochę podrosną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobrze znam lakiery tej marki, lubię je stosować. Co do krótkich paznokci sama często takie noszę, a kolorki super się prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 6. u mnie problemem jest to, że nie potrafię nadać ładnego kształtu paznokciom, przez jakiś czas w ogóle ich nie malowałam, ale te kolory bardzo mnie kuszą

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie się bardzo podoba, o czym Ci już pisałam. Nie miałam okazji poznać tych nowych lakierów z drobinkami, ale bardzo fajnie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna stylizacja. Szkoda że ja narazie nie mogę malować swoich paznokci.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)