niedziela, 7 listopada 2021

"Przeznaczenie" Małgorzata Brodzik - zapowiedź - Patronat Medialny


"Przeznaczenie" Małgorzata Brodzik - zapowiedź - Patronat Medialny

10 listopada swoją premierę będzie miała najnowsza książka Małgorzaty Brodzik. To druga książka autorki. Pierwsza - "Walcząc z przeszłością" została bardzo dobrze odebrana przez czytelników. Mam nadzieję, że "Przeznaczenie" również się Wam spodoba.


Przyjaźń, miłość, szczęście...Anastazja ma to, o czym marzy każda kobieta. Idealny facet, wspaniała przyjaciółka i cudowni rodzice. Nie mogła wyśnić sobie lepszego życia. Wszystko jednak zmienia się w ułamku sekundy. Dwie najważniejsze dla niej osoby okrutnie ją ranią. Kiedy mogłoby się wydawać, że nic gorszego nie może jej już spotkać, los zsyła na nią tragiczny wypadek i sprawia, że traci coś, przez co jej świat już nigdy nie będzie taki sam.
Przeznaczenie...
Czy Anastazja nauczy się żyć na nowo? Czy da szansę mężczyźnie, który pojawi się na jej drodze? Jedno jest pewne. Każdemu z nas jest coś przeznaczone i prędzej czy później wydarzy się w naszym życiu. To tylko kwestia czasu...
Nawet najpiękniejszą miłość można jak strzałem zabić głupotą. Zburzyć niczym domek z kart własną i cudzą przyszłość. I co potem? Jak żyć po takim traumatycznym wydarzeniu?

"Przeznaczenie" Małgorzata Brodzik - zapowiedź - Patronat Medialny

Walcząc z przeszłością Małgorzata BrodzikDzieciństwo jest najważniejszym okresem w życiu każdego z nas. Pozostawia ono trwały ślad w psychice i wpływa na to, jak później radzimy sobie w dorosłym życiu. Walcząc z przeszłością jest świadectwem tego, że często dzieci borykają się z problemami, których mógłby nie udźwignąć nawet dorosły człowiek.

To opowieść o losach Emmy, młodej kobiety, która nie może poradzić sobie z demonami przeszłości. Wciąż wraca ona wspomnieniami do dzieciństwa, które było dla niej pasmem przykrości, upokorzeń, a także krzywdy – zarówno psychicznej, jak i fizycznej – której doznała od bliskiej osoby. Czy uda się jej przezwyciężyć wszystkie swoje lęki?

Wydarzenia, których będziesz świadkiem, sprawią, że zaczniesz doceniać to, co masz…

Małgorzata Brodzik

Małgorzata Brodzik - urodzona w 1994 roku mieszkanka Szczecina. Prywatnie mama żywiołowego chłopca, poza którym świata nie widzi. Prowadzi stronę Małgorzata Brodzik - Mama na obrotach i autorka, gdzie zamieszcza recenzje różnorodnych gatunkowo książek. I właśnie za taką mamę się uważa, bo nie potrafi usiedzieć w miejscu. Walcząc z przeszłością to jej debiut literacki, a Przeznaczenie to jej druga książka. 

Macie w planach?

10 komentarzy:

 1. Oczywiście, że mam! Już czeka na półce, tylko muszę wyzdrowieć, bo na razie nie myślę, ledwo widzę i siedzę, więc...

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu. Czytałam ostatnio o tej ksiażce i mam w planie ją poznać :) Zaciekawiła mnie ta historia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie książki zapowiadają się świetnie więc będę miała je na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 4. podziwiam takie kobiety, samo ogarnianie dziecka jest już wyczynem, a co dopiero wydanie książki ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze prowadzenie bloga. :) Przyznaję, że również miałam wiele równoległych prac do ogarnięcia, ale już na niektóre pasje je brakowało, dopóki dzieciaki nie podrosły. :)

   Usuń
 5. Z miłą checia przeczytam tą pozycję. Mam nadzieję że kiedyś będzie film na podstawie właśnie tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję patronatu! Załapujesz się na wiele obiecująco wyglądających pozycji. Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronat! Ja obecnie sięgam raczej po świąteczne pozycje, choć tej również jestem bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kojarzę autorkę tej książki, jednak nie miałam okazji czytać jej książek. Może kiedyś się to zmieni. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)