środa, 13 lipca 2022

Mycosan Ochrona - w trosce o Twoje stopy

Mycosan Ochrona - w trosce o Twoje stopy

Choć pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, to niezaprzeczalnie idzie kolejna fala upałów. Trochę deszczu jest potrzebne, ale zanim się obejrzymy upały przyjdą i jeszcze będziemy mieli ich dość.


Lato, lato, lato, uwielbiam je. Krótkie spodenki, sandałki, mogłabym tak chodzić cały rok. Ale nie zawsze mogłam w lecie chodzić w sandałach. Praca zawodowa mi na to nie pozwalała. Pracowałam w sklepie i miałyśmy nakaz chodzenia w krytych butach przez cały rok. Co z tego, że upał i żar z nieba się leje, a klimatyzacja nie daje rady, bo jest tak gorąco? Klęłam w myślach te kryte buty przez długie lata.

Niestety wiele osób ma ten sam problem co ja kiedyś. Nawet latem, gdy temperatura przekracza 30 stopni, muszą chodzić w krytych butach. Ale nie tylko latem jest ten problem. Nie oszukujmy się, praca w krytym obuwiu przez kilka godzin dziennie nie wpływa dobrze na nasze stopy. Skóra poci się, szczególnie gdy but wykonany jest z nieprzewiewnego, wykonanego z materiału syntetycznego tworzywa. Niestety taki stan rzeczy może powodować również grzybicę stóp.

Mycosan Ochrona - w trosce o Twoje stopy

Mycosan Ochrona - w trosce o Twoje stopy

Mycosan Ochrona - w trosce o Twoje stopy

Mycosan Ochrona - w trosce o Twoje stopy

Mycosan OCHRONA to przeciwgrzybiczny płyn, zamknięty w wygodnej w użyciu butelce z atomizerem. Płyn rozpylamy na skórę, a dzięki delikatnej mgiełce możemy zrobić to szybko i sprawnie. Mycosan OCHRONA ma za zadanie zapobiegać grzybicy stóp i paznokci.

Zalecany jest do stosowania jako środek zapobiegawczy u osób, które korzystają z szatni, pomieszczeń sportowych, na basenach czy pływalniach, saunach, u osób chorych na cukrzycę lub u wszystkich tych z Was, którzy spędzają w krytym obuwiu po kilka godzin.

Dodatkowo produkt chroni przed przykrym zapachem i odświeża skórę stóp. Jest nietłusty i szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Ma przyjemny delikatny miętowy zapach. Jest wodoodporny.

Sposób użycia: należy dokładnie umyć i osuszyć stopy, zwracając szczególną uwagę na przestrzenie między palcami. Następnie należy nałożyć mgiełkę na stopy i poczekać do jej wyschnięcia.

Cena: ok 18 zł.
Pojemność 80 ml.
Dostępny w aptekach bez recepty.


Jak Wy dbacie o swoje stopy? Używacie takich produktów zapobiegawczych?


Wpis reklamowy.
 

1 komentarz:

  1. Używam takich produktów bardzo sporadycznie. Zazwyczaj dbam o nie nakładając balsam po kąpieli i robiąc regularny peeling :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)