sobota, 12 listopada 2022

Gabloty ogłoszeniowo-informacyjne - gdzie można je znaleźć?


Gabloty informacyjne - gdzie można je znaleźć?

Jeśli myśleliście, że gabloty informacyjne w dobie internetu odeszły do lamusa, to jesteście w błędzie. Wiele instytucji czy firm nadal z nich korzysta, a takie gabloty cieszą się dużym powodzeniem.
Gabloty informacyjne można znaleźć w urzędach, placówkach edukacyjnych, medycznych, domach kultury, stacjach PKP, sklepach, centrach handlowych, osiedlach, przy ulicach np. na wsiach. Jest wiele miejsc, gdzie dalej papierowe ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, dlatego jest zapotrzebowanie zarówno na gabloty ścienne lub wolnostojące.


Co można znaleźć w takich gablotach? Wszystko zależy od tego, gdzie i w jakim celu została ona postawiona. Znajdzie tam min. wszystkiego rodzaju ogłoszenia publiczne, rozkłady jazdy, drobne ogłoszenia typu "kupię, sprzedam, wynajmę", plakaty informacyjne, informacje urzędowe. Więcej o gablotach informacyjnych znajdziecie pod linkiem gabloty.info.pl/gabloty-ogloszeniowe-informacyjne/.


Wpis sponsorowany.
Zdjęcia pochodzą ze strony raklamodawcy.


1 komentarz:

  1. Moim zdaniem takie gabloty są świetne. U nas w bloku mamy jedną gdzie zawsze nasi sąsiedzi wywieszają jakieś ogłoszenia. Jakiś czas temu jedna mieszkanka naszego budynku dodała karteczkę, że odda zazdrostki do kuchni. Zgłosiłam się jako chętna i dzięki temu mam piękną ozdobę.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)