środa, 12 lipca 2023

"Filthy Rich Vampire" Geneva Lee - księgarnia TaniaKsiazka.

"Filthy Rich Vampire" Geneva Lee - księgarnia TaniaKsiazka.

Takiej książki o wampirach jeszcze nie czytałam. Geneva Lee rozwaliła system i napisała historię miłości wampira i śmiertelniczki, od której nie można się oderwać. Czy uzdolniona wiolonczelistka odnajdzie się w wyrafinowanym świecie krwiopijców? Koniecznie musicie przeczytać "Filthy Rich Vampire".


"Filthy Rich Vampire" Geneva Lee - księgarnia TaniaKsiazka.

Wampiry, które nie śpią w trumnach i nie boją się światła słonecznego. Wampiry, które oprócz krwi jedzą ludzkie jedzenie. Wampiry, które mogą mieć dzieci. Pradawna magia, czarownice i tajemnicze Obrzędy - to tylko kilka ciekawostek z książki Filthy Rich Vampire Genevy Lee, która rozpoczyna niezwykły i wciągający nowy cykl książek paranormalnych. A w środku tego wszystkiego jest ona - Thea. Niezwykle utalentowana wiolonczelistka, która na swojej drodze spotyka przystojnego i tajemniczego Juliana. Oprócz tego, że Julian jest wampirem, to wszystko wydaje się proste. Ale w pewnym momencie życie Thei wywraca się do góry nogami. Dostaje szansę na miłość i możliwość spłacenia długów oraz opłacenia dalszego leczenia swojej chorej mamy. Musi tylko na trochę zrezygnować ze swojego życia i udać się w podróż z Julianem jako jego towarzyszka.

Ile bylibyście w stanie poświęcić, by być szczęśliwym?


"Filthy Rich Vampire" Geneva Lee - księgarnia TaniaKsiazka.

Po przeczytaniu pierwszej części serii Filthy Rich Vampire już wiem, że nie odmówię sobie przyjemności i sięgnę po kolejny tom, a nawet i trzeci, który pojawił się już w zapowiedziach wydawniczych. Choć książka może nie ma szalenie wysokich not na Lubimy Czytać, to mi się naprawdę podobała. Myślę, że sporo osób spodziewało się więcej gorących scen w tej książce i ja również się tego spodziewałam, to uważam, że świetnym podsumowaniem na to, jest krótka recenzja jednej z użytkowniczek portalu Lubimy Czytać. A napisała ona tak "To taki bardzo długi wstęp do bardziej ekscytującego 2 tomu." Oby Ania miała rację i faktycznie tak było. I oby ten trzeci hot level miał zastosowanie w rzeczywistości, bo jak na razie myślę, że na dwóch punktach powinno się zakończyć.

"Filthy Rich Vampire" Geneva Lee - księgarnia TaniaKsiazka.

Jeśli lubicie książki o wampirach i macie ochotę przeczytać historię opowiedzianą w trochę inny niż dotychczas sposób, to warto. Dostaniecie tu ciekawie wykreowany romans z mnóstwem tajemnic, które tylko czekają na ich poznanie. Będziecie mieli okazję dowiedzieć się czym są Obrzędy i czemu są tak ważne dla Wampirów, że zrobią one wszystko, by zakończyły się sukcesem. Dowiecie się również jak silna jest magia czarownic i jak ważną odgrywają one rolę w świecie wampirów.

"Filthy Rich Vampire" Geneva Lee - księgarnia TaniaKsiazka.

Jeśli lubicie paranormalne romanse z tajemnicą rodzinną w tle i jesteście głodni literackich wrażeń, to nieniecznie zajrzyjcie do działu z  nowościami księgarni TaniaKsiazka.pl. A i do zajrzenia do działu Zapowiedzi was zachęcam. Już widziałam kilka książkowych perełek, które muszę się znaleźć w mojej biblioteczce.


Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję księgarni TaniaKsiazka.pl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)