niedziela, 9 lipca 2023

my WATER mask czyli intensywnie nawilżająca maska do twarzy i okolic oczu od Miya COSMETICS - Pure Beauty

Wpis reklamowy 


Marka Miya Cosmetics znana jest mi od wielu lat i dzięki Pure Beauty mam możliwość co nową edycję testować ich kolejne kosmetyki. Tym razem do moich ulubieńców dołączyła intensywnie nawilżająca maska do twarzy myWATERmask właśnie od tej marki. Jakie są jej największe zalety?Niepozorny i bardzo lekki plastikowy słoiczek kryje w sobie maskę, która wygląda jak zwykły krem do twarzy. Ale nim nie jest. Jest to kosmetyk, który nakładamy na twarz na całą noc, by podczas snu nasza skóra została porządnie i skutecznie nawilżona. Ale nie tylko do tego służy myWATERmask. Zatem co jeszcze można zrobić z tą maseczką?

Każda skóra potrzebuje nawilżenia, nie tylko sucha i odwodniona! I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.

Wiele czynników środowiskowych ma wpływ na to, że nasza skóra potrzebuje nawilżenia. Ogrzewanie i klimatyzacja również nie służą dobremu samopoczuciu naszej skóry. Dlatego oprócz kremów nawilżających warto sięgać po kosmetyki w postaci masek. Do tej pory sięgałam raczej po maski w płachcie, ale odkąd wypróbowałam maseczkę w postaci kremu od Miya Cosmetics, to jestem nią oczarowana.


myWATERmask to maska nawilżająca do stosowania na twarz i w okolicach oka. Można używać jej na kilka sposobów:

💚 maska całonocna - nakładamy ją na noc, a rano zmywamy z twarzy ciepłą wodą.

💚 maseczka do twarzy - nakładamy ją na twarz i okolice oka na 30 minut, po czym nadmiar wycieramy chusteczką i nie myjemy twarzy. A jeśli wolicie ją umyć, to kosmetyk zmywamy wodą

💚 maseczka pod oczy - nakładamy ją w okolicach oka i po 30 minutach zmywamy lub tylko wycieramy nadmiar chusteczką

💚 silnie nawilżający krem pod oczy - kosmetyk używamy jako krem pod oczy

💚 nawilżająca baza pod makijaż - maseczkę nakładamy cieniutką warstwą na oczyszczoną skórę twarzy po czym nakładamy makijażNie ukrywam, że wielofunkcyjność kosmetyku jest bardzo kusząca i myślę, że wiele osób tak samo pomyślało, gdy tylko maseczka pierwszy raz znalazła się na ich twarzach.

Moim ulubionym sposobem na używanie maseczki myWATERmask od Miya Cosmetics jest nakładanie kosmetyku na około 30 minut na twarz i okolice oka. Po czym maskę zmywam wodą. Z racji tego, że moja skóra bardzo szybko się przetłuszcza, to nie mogłabym zastosować kosmetyku na całą noc. Ale jako silnie nawilżająca maseczka np: po oczyszczaniu twarzy szczoteczką soniczną lub po wykonaniu peelingu kawitacyjnego, to kosmetyk sprawdza się idealnie.


Na moim blogu znajdziecie też inne wpisy dotyczące kosmetyków Miya Cosmetics.


Wpis powstał we współpracy z Pure Beauty. 

1 komentarz:

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)