wtorek, 7 listopada 2023

"Szepcz do mnie więcej" Weronika Tomala

"Szepcz do mnie więcej" Weronika Tomala


Jeśli ktoś zapytałby mnie, która książka Weroniki Tomali jest moją ulubioną, to jeszcze kilka dni temu powiedziałabym, że "Rabih znaczy wiosna". Teraz już nie jestem tego taka pewna, bowiem skończyłam czytać "Szepcz do mnie więcej" i... jestem w niej totalnie zakochana 🥹🥹🥹


"Szepcz do mnie więcej" Weronika Tomala

W mojej biblioteczce nie ma zbyt dużo książek obyczajowych, ale są takie autorki, dla których robię specjalne miejsce na półkach. Jedną z nich jest Weronika Tomala. Dziewczyna, która przepięknie potrafi pisać o życiu, relacjach międzyludzkich, miłości czy nienawiści, a także smutku - bo życie to nie tylko piękne i urocze chwile. W jej książkach znajdziecie historie zwykłych ludzi. Historie, które mogły wydarzyć się naprawdę. Taką właśnie historią jest "Szepcz do mnie więcej"... Książka, która już w październiku wprawiła mnie w świąteczny nastrój ale bardzo dała mi do myślenia.

"Szepcz do mnie więcej" Weronika Tomala

Spadek, szalona ciotka i rodzinna tajemnica w tle. Lena otrzymuje w spadku dom i przeprowadza się do krakowskiego Tyńca. A tam jej życie wywraca się do góry nogami. Na kartkach pamiętnika ciotki, wśród zapisków, przemyśleń i wylanych łez kobiety, odkrywa prawdę. Prawdę, na którą nikt z nas nigdy nie byłby gotowy. Prawdę, która wywróci jej życie do góry nogami i sprawi, że dziewczyna będzie miała ogromny żal do najbliższych za to, że przez lata ją oszukiwali. A gdzieś w międzyczasie jej myśli zaprząta gburowaty policjant, którego poznała w zakładzie fryzjerskim. Czy młoda dziewczyna będzie w stanie poradzić sobie z nowymi uczuciami i rodzinnymi sekretami? Czy udźwignie ciężar, który zrzuci los na jej drobne barki? 

"Szepcz do mnie więcej" Weronika Tomala

Jeśli szukacie przepięknie napisanej historii, która wyciągnie Was od pierwszej strony i nie pozwoli o sobie zapomnieć, to ta propozycja jest idealna dla Was. Przy okazji jest to historia świąteczna i choć magia świąt może nie wylewa się litrami z jej kartek, to te dni odegrają ważną rolę w życiu naszej bohaterki.

"Szepcz do mnie więcej" Weronika Tomala

Piękna opowieść o miłości, poświęceniu, żalu i samotności w jednym. To książka, którą musicie mieć w swojej biblioteczce.

Za możliwość przeczytania książki bardzo dziękuję wydawnictwu Lucky. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję Ci za odwiedzenie mojego bloga i każdy pozostawiony przez Ciebie komentarz. Motywuje mnie to działania.

Komentując post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, które odbywa się na podstawie zgody użytkownika na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO z dn. 25.05.2018)